• DOLAR
  $3.492,8000
 • EURO
  $1,4404
 • ALTIN
  $44.920,5100
 • BIST
  $285,2200
ADM’den ABGC ve NGC’ye ziyaret

ADM’den ABGC ve NGC’ye ziyaret

Ege’de 5 ilde tüketicileri kaliteli ve kesintisiz enerjiyle buluşturan ADM Elektrik Dağıtım Şirketi’nin Basın ve Medya Uzmanı Uğur Dayıoğlu, ABGC ve NGC Başkanlarını ziyaret ederek, 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günlerini kutladı.

Aydın, Denizli, Muğla, İzmir ve Manisa illerinin elektrik dağıtımını gerçekleştiren ADM şirketi, vatandaşlarla arasındaki iletişimi sağlayan medya kuruluşları adına Aydın Büyükşehir Gazeteciler Cemiyeti (ABGC) ve Nazilli Gazeteciler Cemiyeti (NGC)’ni ziyaret etti. ADM Elektrik Dağıtım Şirketi Basın ve Medya Uzmanı Uğur Dayıoğlu ziyarette, cemiyet başkanlarına verdikleri destek ve şirketlerinin halka iletmek istediği mesajları objektif bir şekilde duyurulmasını sağladıkları için teşekkür etti.

AYDIN BASININA TEŞEKKÜR ETTİ

10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü dolayısıyla Aydın ilindeki gazeteler adına Aydın Büyükşehir Gazeteciler Cemiyeti ve Nazilli Gazeteciler Cemiyeti’ni ziyaret ettiğini söyleyen ADM Kurumsal İletişim Müdürlüğü Basın ve Medya Uzmanı Uğur Dayıoğlu; “Şirketimizin çalışmalarını, yeni projelerini, sosyal faaliyetlerini vatandaşlara duyurmak, vatandaşlarla aramızdaki yakın ilişkilerin kurulmasını sağlamak için medyanın büyük katkısı oluyor. Bu ziyaretimiz vesilesiyle bize her daim yardımcı olan medya kuruluşlarımıza teşekkür ediyor, 10 Ocak çalışan gazeteciler gününü kutluyoruz” dedi.

ABGC Başkanı Cem Ulucan ve NGC Başkanı Ümit Özmen’de nazik ziyaretlerinden dolayı ADM Elektrik Dağıtım Şirketi yetkilisi Uğur Dayıoğlu’na teşekkür etti.

Kaynak: https://www.haberleraydin.com/

Sosyal Medyada Paylaşın:
Etiketler:
ADM Aydın haberleri

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

 • ÇOK OKUNAN
 • YENİ
 • YORUM