• DOLAR
  $2.142,0100
 • EURO
  $0,6065
 • ALTIN
  $33.839,3200
 • BIST
  $126,0800
Belediye başkanları ile emekli belediye çalışanları buluştu

Belediye başkanları ile emekli belediye çalışanları buluştu

9 / 100

Son Güncelleme Tarihi 29.06.2020

Aydın’ın İncirliova ilçesinde belediye, ‘Emekliler Haftası’ nedeniyle düzenlediği etkinlikte belediye eski başkanları ile emekli belediye personellerini bir araya getirdi. Etkinliğin sonunda katılımcılara ‘Teşekkür Belgesi’ verildi.

İncirliova Belediye Başkanlığı, ‘Emekliler Haftası’ nedeniyle İncirliova Belediyesi’nde görev yapmış eski belediye başkanları ile belediye personelini Kültürpark’ta düzenlenen kahvaltıda bir araya getirdi. Belediye Başkanı Aytekin Kaya’nın ev sahipliğinde gerçekleştirilen etkinliğe İncirliova Belediye Eski Başkanları Şerif Temel, Vahit Dede, Acarlar Eski Belde Belediye Başkanları Aşkın Şimşek, Zehra Aslanbağ ve Ahmet Yaşar Kocabıyık’ın eşi Ezel Kocabıyık katıldı.

“BELEDİYE ÇALIŞANLARININ BİR GÜNÜ YOK”

İncirliova Belediye Başkanı Aytekin Kaya tüm meslek gruplarının bir gününün olduğunu ancak belediye çalışanlarının bir gününün olmadığının altını çizerek şunları söyledi: “İncirliova Belediyesi ailesi olarak böyle anlamlı bir etkinlikte sizlerle birlikte olmaktan büyük mutluluk duyuyorum. Belediyecilik doğumdan ölüme, çevre temizliğinden yol yapımına vatandaşların her konuda ihtiyaçlarına cevap vermeye çalışılan, gecesi gündüzü olmayan, zor ve kapsamı çok geniş bir çalışma alanı. Bizler vatandaşın her derdine çözüm bulmaya çalışır, her özel günde onlar için etkinlikler düzenleriz. Yeri gelmişken özellikle belirtmek istiyorum. Sayısını bilmediğimiz özel gün var. Hemşeriler günü var, mühendisler günü var, eczacılar günü var, çiftçiler günü var. Ama onlar için özel gün etkinliği düzenleyen, tüm meslek gruplarının özel gününde onların hizmetinde olan belediye çalışanlarının bir günü yok. Bence belediye çalışanları da güzel bir günü hak ediyor. Yıllarca emek verdiniz, yeri geldi evlatlarınızı görmediniz, yeri geldi hasta olsanız bile mesaiye geldiniz. Ben verdiğiniz emekleriniz için, İncirliovamızın gelişmesi, sorunlarının çözümü için gösterdiğiniz üstün gayrete İncirliova halkı adına teşekkür ediyorum.”

Belediye başkanları ile emekli belediye çalışanları buluştu
Belediye başkanları ile emekli belediye çalışanları buluştu

GELENEKSELLEŞTİRİLMESİNİ İSTEDİ

İncirliova’da 1999-2004 yıllarında MHP’den belediye başkanlığı yapan Şerif Temel de etkinliğin geleneksel hale getirilmesini isteyerek, “İleriki zamanlarda da bu buluşmaların geleneksel hale getirilmesini tavsiye ederek belediye başkanı Aytekin Kaya’ya teşekkür ediyorum. Allah bu günlerimizi aratmasın. Bizimle olamayan rahmetli kardeşlerimizi de saygıyla anıyor, katılımcılara teşekkür ediyorum” diye konuştu.

Belediye başkanları ile emekli belediye çalışanları buluştu
Belediye başkanları ile emekli belediye çalışanları buluştu

Konuşmaların ardından katılımcılara belgeleri Belediye Başkanı Aytekin Kaya ile eski belediye başkanları tarafından verildi. Teşekkür belgelerini alan personeller de, “Çalışma arkadaşlarımızla eski günleri yâd ettik, güzel günlerimizi tekrar hatırladık. Böyle bir etkinliği düzenleyen Aytekin Başkanımıza teşekkür ediyoruz, emekli olsak da İncirliova Belediyesi’nde hala değerli olduğumuzu hissettik” ifadelerini kullandılar.

Kaynak: Haber Merkezi

Sosyal Medyada Paylaşın:
Etiketler:
incirliova

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

 • ÇOK OKUNAN
 • YENİ
 • YORUM