Haberleraydın.com
Aydın'ın en özgün haber sitesi

Deve Güreşi Ağası Cahit Şahin oldu

Deve Güreşi Ağası Cahit Şahin oldu

İncirliova’nın Hacıalionası’nda 4’üncüsü düzenlenen Deve Güreşi Festivalinde güreş ağası yine iş insanı Cahit Şahin oldu.

Deve Güreşi Ağası Cahit Şahin oldu
Deve Güreşi Ağası Cahit Şahin oldu


Hacıaliobası Mahallesi’nde Azra İnşaat Erkut Özdemir sorumluluğundaki güreşte güreş ağası İncirliova hayır sever iş insanı Cahit Şahin güreş ağası oldu. Sponsorluğunda düzenlenen deve güreşi renkli görüntülere sahne oldu.

Deve güreşinden elde edilecek gelirin köyün ihtiyaçları için harcanacağını belirten Muhtar Hüseyin Kayır, destek veren sponsorlara teşekkür etti. 2019 yılında yapılan güreşte güreş ağası olan iş insanı Cahit Şahin, 20 bin lira bağış yaparak bu yıl yapılan güreşlerinde ağası oldu.

Deve Güreşi Ağası Cahit Şahin oldu


EN YÜKSEK BAĞIŞI YAPTI
Muhtar Hüseyin Kayır’da, “Festivalimizin ağası yine var. Ağa, yapı market sahibi iş insanı Cahit Şahin oldu. Kendisine teşekkür ediyoruz. Bir önceki deve güreşlerimiz için 15 bin lira, şimdiki için de 20 bin lira bağışta bulundu. Güreşlerimizin en yüksek bağışını yaptı. Kendisine çok teşekkür ediyoruz” dedi. Cahit Şahin ise deve güreşi etkinliklerini sevdiğini her zaman destek vermeye hazır olduğunu söyledi.


Güreşlerde Ağalık Kupası’nda dereceye giren deve sahiplerine ise Azra Yapı Market olarak Erkut Özdemir ile Güreş Ağası Cahit Şahin kupalarını birlikte verdi.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Sponsorlu Bağlantılar
reklam
  • ÇOK OKUNAN
  • YENİ
  • YORUM