Haberleraydın.com
Aydın'ın en özgün haber sitesi

Ege Sofrası ikinci şubeyi açtı

Ege Sofrası ikinci şubeyi açtı

ResimLink - Resim Yükle

İncirliova’da ‘Ege Sofrası’, ikinci şubesini Aydın-İzmir kara yolunda düzenlenen törenle hizmete açtı. İşletmenin ortakları ilçede böyle bir mekana ihtiyaç duyulduğunu belirterek, “Gelişen ilçemizde olmayan bir şeyi açmak istedik, Allah utandırmasın” dedi.

Ege Sofrası ikinci şubeyi açtı
Ege Sofrası ikinci şubeyi açtı

İncirliova Sevgi Yolu’nda 7 yıl önce Önder Yıldızçoban, Nusret Kıllı ve Veysel Kıllı tarafından hizmete açılan ‘Efe Sofrası’, ikinci şubesini de hizmete açtı. Aydın-İzmir kara yolu üzerine açılan şubenin 24 saat hizmet verdiği belirtilirken, işletmede çöp şişin de yer aldığı ifade edildi. Açık ve kapalı alan olmak üzere bin 500 metre kare alan üzerine açılan işletmede katılımın yoğun olduğu görüldü. Protokol üyeleri ile birlikte kurdele kesilerek işletmenin ikinci şubesinin açılış gerçekleştirildi. Açılış törenine Aydın Büyükşehir Belediye Başkanvekili Evrim Karakoz, İncirliova Belediye Başkanı Aytekin Kaya, MHP Aydın İl Başkanı Haluk Alıcık, İYİ Parti İl Başkanı Süleyman Demirci, AK Parti İlçe Başkanı Hüseyin Celbek, CHP İlçe Başkanı Hasbi Akman, MHP İlçe Başkanı Polat Tanrıkulu, İYİ Parti İlçe Başkanı Ahmet Alak, meclis üyeleri, muhtarlar, sivil toplum kuruluşu temsilcileri ve çok sayıda vatandaş katıldı. Dua okunmasının ardından, konuşma yapan İncirliova Belediye Başkanı Aytekin Kaya, ilçede her gün yeni bir mekanın hizmete açıldığını belirterek, “İncirliova Belediyesi olarak, iş yerlerinin açılması için her türlü katkı ve yardımda bulunuyoruz. Ege Sofrası’nın ikinci şubesini açıyoruz. İlçemizin böyle bir mekana ihtiyacı vardı. Bu mekan için kardeşlerimize teşekkür ediyoruz. Hayırlı ve uğurlu olsun.” dedi.

Ege Sofrası ikinci şubeyi açtı
Ege Sofrası ikinci şubeyi açtı

“İHTİYACI GİDERDİK”

‘Ege Sofrası’ ortaklarından Önder Yıldızçoban ve Nusret Kıllı ikinci şubeyi açmanın mutluluğunu yaşadıklarını belirterek, “İncirliova gelişmekte olan bir ilçe. ‘Ege Sofrası’ olarak ilk şubemizi, 2013 yılında açtık. Sağ olsun halkımızdan bugüne kadar yoğun ilgi gördük. Kendilerine çok teşekkür ediyoruz. Şimdi ilçemizin gelişmesini ve ihtiyacını göz önünde bulundurarak, ikinci şubemizi açıyoruz. İlçemizde ailelerin böylesine bir mekana ihtiyacı olduğunu tespit ettik ve bu ihtiyacı gidermeye çalıştık. 1,5 dönüm alana sahip yeni mekanımızda aynı anda 200 kişiyi ağırlayabileceğiz. Menümüzde çöp şiş, ızgara köfte, sulu yemek, çorba ve pide çeşitleri var. Tüm vatandaşlarımızı lokantalarımıza bekliyoruz” dediler. Kurdele kesiminin ardından işletmelerin kazasız, belasız faaliyet göstermesi dileğiyle kurban kesildi. Daha sonra davetlilere yeni şubenin çöp şiş, ızgara köfte gibi lezzetlerinden ikram edildi.

Ege Sofrası ikinci şubeyi açtı
Ege Sofrası ikinci şubeyi açtı

Kaynak: Haber Merkezi

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Sponsorlu Bağlantılar
reklam
  • ÇOK OKUNAN
  • YENİ
  • YORUM