• DOLAR
  $2.599,2600
 • EURO
  $0,8810
 • ALTIN
  $41.178,7200
 • BIST
  $176,6100
İncir Üreticilerine Avantajlı Kredi İmkânı

İncir Üreticilerine Avantajlı Kredi İmkânı

55 / 100

DenizBank, S.S 7 nolu Erbeyli İncir Tarım Satış Kooperatifi iş birliği ile Tariş ortaklarına avantajlı kredi fırsatı sunuyor. Buna göre Tariş spot kredisinden yararlanmak isteyen üreticiler yüzde 13,5 faiz oranı ve yüzde 0.5 dosya masrafı ile ihtiyaçlarını rahatça karşılayabilecek.

Çiftçilerin gereksinimlerine yönelik özel çözümler geliştiren DenizBank, iş birlikleri ve sunduğu finansal çözümler ile üreticinin hayatını kolaylaştırmaya devam ediyor.

Banka, S.S 7 nolu Erbeyli İncir Tarım Satış Kooperatifi ile birlikte hayata geçirdiği spot kredisi kampanyası ile Tariş üyelerine 1 yıl vadede yüzde 13,5 faiz oranı, yüzde

0,5 dosya masrafıyla avantajlı kredi imkanı sunuyor. “Tarıma destek ülkemiz ve üreticimize karşı sorumluluğumuz” Konuya ilişkin değerlendirmelerde bulunan DenizBank İncirliova Şube Müdürü Şule Kavruk, “2003 yılından bu yana, Deniz’in bereketini toprağa, toprağın bereketini de çiftçimize, ülkemize aktarmak için var gücümüzle çalışıyoruz.

Tarımın finansmanı konusunda sadece Türkiye’de değil dünyada da büyük deneyime sahip bankalardan biriyiz. Her türlü tarımsal ihtiyacı karşılayabilecek geniş ürün yelpazemiz ile Türkiye’nin 81 ilinde hizmet veriyoruz. Sunduğumuz hizmetleri iş birlikleri ile zenginleştirme hedefimiz kapsamında Tariş üyesi üreticimize avantajlı kredi imkanı sunan kampanyayı hizmete almaktan mutluluk duyuyoruz. Milli bir mesele olarak ele aldığımız tarım alanına destek vermeye, üreticimizin yanında olmaya devam edeceğiz”dedi.

DenizBank Hakkında DenizBank, 1997 yılında bir bankacılık lisansı olarak Zorlu Holding tarafından Özelleştirme İdaresi’nden satın alınarak yolculuğuna başladı. Ekim 2006’da Avrupa’nın önde gelen finans gruplarından Dexia bünyesine katılan bankanın hisseleri, 28 Eylül 2012’de Rusya’nın en büyük bankası Sberbank’a, 31 Temmuz 2019 itibarıyla ise yine bölgesinin en büyük kuruluşları arasında yer alan Emirates NBD’ye devroldu.

Farklı finansal hizmetleri aynı çatı altında toplayan bir “finansal süpermarket” oluşturmayı hedefleyen DenizBank Finansal Hizmetler Grubu’nun, Türkiye’nin 81 ilinde, iştiraklerin şubeleri dâhil toplam 749 şubesi ile 14 bine yakın çalışanı; beş yerli ve üç uluslararası finansal iştiraki, altı yerli finansal olmayan iştiraki ve Bahreyn’de bir şubesi bulunmaktadır. DenizYatırım, Deniz Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı, DenizPortföy Yönetimi, DenizLeasing, DenizFaktoring, Intertech, DenizKültür, Ekspres Bilgi İşlem ve Ticaret, Deniz Kartlı Ödeme Sistemleri, Açık Deniz Radyo-TV ve Bantaş Grubun yerli; EuroDeniz, DenizBank AG ve DenizBank Moscow ise uluslararası iştirakleridir.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

 • ÇOK OKUNAN
 • YENİ
 • YORUM