Haberleraydın.com
Aydın'ın en özgün haber sitesi

Kızılay Kurbanlık Bağış 2020 Fiyatları

Kızılay Kurbanlık Bağış 2020 Fiyatları

Kızılay kurbanlık bağış yapmak isteyenler için 2020 bağış fiyatları. Kızılay Kurbanlık Bağış 2020 Fiyatları. Kızılay kurban bağışı ne kadar?

Şükür Kurbanı Bağışı – 1050 TL

Türk Kızılay’a verdiğiniz şükür kurbanı vekâletlerinizin kesimleri ve elde edilen etlerin ihtiyaç sahiplerine ulaştırılma işlemleri, ihtiyaçlar doğrultusunda yurt içinde ve yurt dışında gerçekleştirilmektedir.

Akika Kurbanı Bağışı – 1050 TL

Türk Kızılay’a verdiğiniz akika kurbanı vekâletlerinizin kesimleri ve elde edilen etlerin ihtiyaç sahiplerine ulaştırılma işlemleri, ihtiyaçlar doğrultusunda yurt içinde ve yurt dışında gerçekleştirilmektedir.

Kızılay Kurbanlık Bağış 2020 Fiyatları

Adak Kurbanı Bağışı – 1050 TL

Türk Kızılay’a verdiğiniz adak kurbanı vekâletlerinizin kesimleri ve elde edilen etlerin ihtiyaç sahiplerine ulaştırılma işlemleri, ihtiyaçlar doğrultusunda yurt içinde ve yurt dışında gerçekleştirilmektedir.

Vekaletle Kurban (Yurt Dışı) – 850 TL

Kurban vekâletinizi yurt dışında kesilmek üzere Türk Kızılay’a verebilir, gönül coğrafyalarımızda bayramı bekleyen ihtiyaç sahiplerinin yüzünü güldürebilirsiniz.
Kızılay bu yıl Kurban Bayramı’nda delegasyonları olan Somali, Sudan, Bosna, Yemen, Filistin gibi ülkelerde kurban kesilmesini ve dağıtılmasını planlamaktadır.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Sponsorlu Bağlantılar
reklam
  • ÇOK OKUNAN
  • YENİ
  • YORUM