• DOLAR
  $3.570,1500
 • EURO
  $1,6034
 • ALTIN
  $58.881,6600
 • BIST
  $345,5700
MHP’Lİ PEHLİVAN; NESİLLER TARTIŞMASIZ ÖĞRETMENLERİN ESERİDİR

MHP’Lİ PEHLİVAN; NESİLLER TARTIŞMASIZ ÖĞRETMENLERİN ESERİDİR

AYDIN Haber Merkezi – Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Aydın İl Başkanı Burak Pehlivan 24 Kasım Öğretmenler gününün öneminin çok büyük olduğuna vurgu yaparak, “nesiller tartışmasız  öğretmenlerimizin eseridir” dedi.

MHP Aydın İl Başkanı Burak Pehlivan, 24 Kasım Öğretmenler Günü dolayısıyla yaptığı açıklamasında; “Sahip oldukları bilgi, kültür ve tecrübeyi anlatarak, göstererek, benimseterek çocuklarımıza kazandırmakta, böylece kuşaklar arası milli duruşun sürekliliğinin sağlanmasına da en büyük katkıyı sağlamaktadırlar. 

Sorgulayan, sorumluluk alan, birlikte yaşamanın asgari şartlarını benimsemiş, çağın yönelimlerini ve eğilimlerini berrak bir zihinle kavrayan, eleştirisel bir bakış açısına sahip ve analitik düşünme yeteneğine kavuşmuş nesiller tartışmasız  öğretmenlerimizin eseridir. 

Öğretmenlerimizin, endüstri 4.0 gerçekleri hedefinde, eli, gözü, dikkati, muhakemeyi eğiten, duyguları geliştiren, iradeyi güçlendiren, girişimciliği teşvik eden, azim ve dayanıklılığı kuvvetlendiren, bir elinde bilim diğer elinde erdem ve ahlak olacak Türk Gençliği için bir eğitim anlayışının gelişmesi ve yerleşmesini sağlamak amacıyla, üzerlerimize düşen sorumlulukları  yerine getireceğinizden Türk Milleti’nin şüphesi yoktur.

Milli ve manevi kıymet hükümlerinin elçisi ve tebliğ edeni, güçlü Türkiye’nin, birlikte yaşamaktan başka tercihi olmayan Türk milletinin teminatı öğretmenlerimizin 24 Kasım Öğretmenler Günü’nü kutluyor, sevgi ve saygılarımı sunuyorum.

Türkiye Cumhuriyetimizin kurucusu ve Başöğretmenimiz Gazi Mustafa Kemal Atatürk’e, şehit ve vefat eden öğretmenlerimize Cenab-ı Allah’tan ( cc ) rahmet, emekli öğretmenlerimize sağlıklı ömür diliyorum” diye konuştu.

Kaynak: MHP’Lİ PEHLİVAN; NESİLLER TARTIŞMASIZ ÖĞRETMENLERİN ESERİDİR

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

 • ÇOK OKUNAN
 • YENİ
 • YORUM