• DOLAR
  $3.491,9000
 • EURO
  $1,5169
 • ALTIN
  $45.211,1900
 • BIST
  $288,3000
AYDIN POLİS TEŞKİLATINDAN LÖSEMİLİ ÇOCUKLARA ZİYARET

AYDIN POLİS TEŞKİLATINDAN LÖSEMİLİ ÇOCUKLARA ZİYARET

Aydın Haber Merkezi – Aydın İl Emniyet Müdürlüğü, Toplum Destekli Polislik Şube Müdürlüğü ekipleri Aydın Adnan Menderes Üniversitesi Uygulama ve Araştırma Hastanesi Çocuk Onkoloji Servisinde tedavi görmekte olan lösemili çocukları ziyaret ettiler.

    Aydın İl Emniyet Müdürlüğü, Toplum Destekli Polislik Şube Müdürlüğü ekipleri Aydın Adnan Menderes Üniversitesi Uygulama ve Araştırma Hastanesi Çocuk Onkoloji Servisinde tedavi görmekte olan lösemili çocukları ziyaret ettiler. Lösemi hastalığının önemine vurgu yapan emniyet güçleri Lösemi hastalığının Türkiye’ de ve Dünya’da çocuklarda en sık görülen kanser türü olduğuna vurgu yaptılar. Löseminin çok yoğun ve uzun süreçli bir tedavi gerektiren bir hastalık olduğuna ve hastalık sürecinde, hem çocuğun hem ailenin psikolojik olarak çok etkilenmekte olduğuna değinen emniyet güçleri bu aşamada hasta çocuklara ziyaret gerçekleştirerek yanlarında olduklarını bir kez daha gösterdiler.

       Aydın İl Emniyet Müdürlüğü tarafından yapılan açıklamada ise “Hastalığın,  çocuklar açısından büyük bir travmatik olgu olmasından dolayı küçük bir umudun  bile tedavinin olumlu sonuçlanmasına önemli katkı sağladığı düşünülerek, Aydın İl Emniyet Müdürlüğü Toplum Destekli Polislik Şube Müdürlüğü tarafından Aydın Adnan Menderes Üniversite Uygulama ve Araştırma Hastanesi Çocuk Onkoloji Servisinde tedavi görmekte olan çocuklarımız ziyaret edilmiş ve Emniyet Teşkilatı olarak her daim yanlarında olduğumuz dile getirilmiştir” ifadeleri kullanıldı.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

 • ÇOK OKUNAN
 • YENİ
 • YORUM