Haberleraydın.com
Aydın'ın en özgün haber sitesi

ResimLink - Resim Yükle
Sağel: Söke’ye bir nefeste biz olduk

Sağel: Söke’ye bir nefeste biz olduk

Sağel: Söke’ye bir nefeste biz olduk

Söke Ticaret Borsası içinde bulunduğumuz salgın dönemi nedeniyle özellikle Covid 19 hastalarının daha rahat nefes alabilmelerini sağlamak amacıyla Söke Fehime Kocagöz Devlet hastanesine solunum cihazı bağışladı.

Söke Ticaret Borsası Başkanı Ahmet Nejat Sağel, Söke’nin ihtiyaçlarını göz önünde bulundurarak bu tür bir bağışın uygun olacağını düşündüklerini söyledi. Söke Ticaret Borsası Başkanı Ahmet Nejat Sağel, Başhekim Dr. Hasibe Özgeçen Dinçel‘i ziyaret ederek Solunum cihazını teslim etti. Söke Ticaret Borsası’nın sağladığı solunum cihazı desteği ile ilgili Yönetim Kurulu Başkanı Ahmet Nejat Sağel yaptığı açıklama “Ülke olarak dünyayla birlikte çok zor bir sınavdan geçiyoruz. Bu dönemde hepimizin önceliği insan sağlığı ve  bunun için yapılacak katkı ve dayanışmadır. Söke Ticaret Borsası olarak ilçemizin ihtiyaçlarını göz önünde bulundurarak,  solunum cihazı tedarikini sağlamaya talip olduk. Bu süreçten en az kayıpla çıkmanın yolunun birbirimizi desteklemekten, ihtiyaçları doğru tespit edip iş birliğimizi canlı tutmaktan geçtiğine inanıyoruz. Bizler insan sağlığının her şeyden önemli ve öncelikli olduğu bilinciyle bu konuda öncü görevimizi sürdürmeye devam edeceğiz” dedi.

Söke Fehime Faik Kocagöz Devlet Hastanesi Başhekimi Hasibe özgeçen Dinçel Söke Ticaret Borsası tarafından kendilerine boşuna Solunum cihazına önemli olduğunu belirterek, Borsa Başkanı Ahmet Nejat Sağel’i teşekkür etti.

ResimLink - Resim Yükle ResimLink - Resim Yükle
Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Sponsorlu Bağlantılar
  • ÇOK OKUNAN
  • YENİ
  • YORUM