• DOLAR
  $2.142,0100
 • EURO
  $0,6065
 • ALTIN
  $33.839,3200
 • BIST
  $126,0800
Söke’de Beyaz Karıncalar İş Başında

Söke’de Beyaz Karıncalar İş Başında

71 / 100

Söke Belediyesi erzak dağıtımı ile gönül köprüsü kuruyor. Koronavirüs salgın sürecinde yaşanan ekonomik sıkıntı ve yaklaşan Ramazan ayının paylaşma duygusunu birleştiren Söke Belediyesi, ihtiyaç sahibi vatandaşlara el uzatıyor.

Söke’de Beyaz Karıncaları İş Başında

Beyaz Karıncalar Görev Başında” Söke Belediyesi tarafından oluşturulan ekip, koronavirüs tedbirleri kapsamında giydikleri koruyucu elbiseleri ile adeta beyaz karıncaları andırıyor. Çevre mahallelerden başlayan gıda ve dezenfektan dağıtımında vatandaşlara ulaşan beyaz karıncalar, erzak kolileri ile birlikte sevgi ve paylaşımın sıcaklığını da vatandaşa götürüyor. “İhtiyaç sahibi vatandaşlara ulaşılıyor”

Söke’de Beyaz Karıncaları İş Başında

Söke Belediyesi başlattığı yardım kampanyası ile hayırseverler ile ihtiyaç sahibi vatandaşlar arasında köprü kurdu. Mahalle muhtarları ile yapılan görüşmeler ve alınan destekle gerçekleştirilen erzak kolisi dağıtımında, belirlenen ihtiyaç sahibi vatandaşların kapısına kadar gidiliyor. Söke Belediyesinin Beyaz Karıncalar dağıtım ekibi gıda yardımlarını teslim alan vatandaşlar ise hayır dualarını eksik etmiyor.

“Her Zaman Vatandaşımızın Yanındayız” İhtiyaç duyulan her an Söke Belediyesi olarak vatandaşlarının yanında olduklarını vurgulayan Başkan Levent Tuncel; “sosyal belediyeciliği gereklerini yerine getiriyoruz. Vatandaşlarımızın yanlarında olmak, onların memnuniyetlerini almak bizleri de fazlasıyla mutlu ediyor. Bu anlamda katkı sağlayan hayırseverlere teşekkür ediyorum” dedi.

Kaynak: Haber Merkezi

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

 • ÇOK OKUNAN
 • YENİ
 • YORUM