Haberleraydın.com
Aydın'ın en özgün haber sitesi

TAHAB olarak Devletimizin ve Milletimizin yanında ve emrindeyiz

TAHAB olarak Devletimizin ve Milletimizin yanında ve emrindeyiz

Türkiye Tarım, Hayvancılık ve Arıcılık Federasyonu Başkanı (TAHAP) Mustafa Sarıoğlu, “TAHAP olarak Devletimizin ve Milletimizin yanında ve emrindeyiz. Her kim olursa olsun, millet ve devlet bekası yolunda ihanet ederse bedelini ödeyecektir” dedi.

TAHAB Genel Başkanı Mustafa Sarıoğlu, “Kıymetli üreten yürekler ve Aziz milletimiz. İnsanlık tarihi boyunca tüm medeniyetler farklı sıkıntılar yaşamışlardır. Hiç bir millet, milletler ailesi içinde Aziz milletimiz, yüce Türk milletinin mazlum için zalime karşı dik duruşunu gösterememiştir. Her dönemde mutlaka içimizde farklı odaklara uşaklık yapanlarda çıkmıştır. Tarihte hep kaybetmişler yine kaybedeceklerdir. Daha öncede defalarca belirttik. TAHAP olarak Devletimizin ve Milletimizin yanında ve emrindeyiz. Her kim olursa olsun, millet ve devlet bekası yolunda ihanet ederse bedelini ödeyecektir.

Bulunduğu makam rütbesi ne olursa olsun hukuk önünde mutlaka bir gün hesabını verecektir. Dünya şartların da Türk Cumhuriyetlerinin, Ülkemiz önderliğinde geldiği nokta da birilerinin rahatsız olmaması mümkün değil. Hedef AK Parti yada Recep Tayyip Erdoğan değildir. Hedef Recep Tayyip Erdoğan üzerinden Türkiye Cumhuriyeti devleti, Türk dünyası ve İslam ülkeleridir. Farklı yöntemlerle beceremediklerini tarımın bileşenleri üzerinden kopardıkları yaygara, ihaneti net Kavala vb isimler üzerinden kaos ve Cumhurbaşkanımızı itibarsızlaştırmaktır. Unuttukları bir şey var, tarihte de, bitti denildiği an yeniden dirilişe geçmiş Aziz milletimiz, günümüzde de, Recep Tayyip Erdoğan’ın liderliğinde kendi kaderini, yolunu çizecek kudrete sahiptir.

Net bir ifade ile,TAHAP olarak Cumhurbaşkanımızın yanındayız. Yapılacak seçimde daha öncede açıkladığımız gibi Recep Tayyip Erdoğan tek Cumhurbaşkanı adayımızdır” dedi.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Sponsorlu Bağlantılar
reklam
  • ÇOK OKUNAN
  • YENİ
  • YORUM