Haberleraydın.com
Aydın'ın en özgün haber sitesi

TAHAP’da Sarıoğlu güven tazeledi

TAHAP’da Sarıoğlu güven tazeledi

Türkiye Tarım Hayvancılık ve Arıcılık Dernekleri Federasyonu ( TAHAP ) 1. Olağan Genel Kurulu Ankara’da yapıldı. 81 İlden katılan delegelerin oyu ile Mustafa Sarıoğlu güven tazeleyerek yeniden TAHAP Genel Başkanı oldu.

TAHAP’da Sarıoğlu güven tazeledi
TAHAP’da Sarıoğlu güven tazeledi

Houstun Hotel Toplantı Salonu’nda Yapılan Türkiye Tarım Hayvancılık ve Arıcılık Dernekleri Federasyonu ( TAHAP ) 1. Olağan Genel Kurulu’na Türkiye’nin 81 ilinden delege ve üyeler yoğun ilgi gösterdi. Genel Kurula ayrıca TBMM Sanayi Ticaret Enerji Tabii Kaynaklar Bilgi ve Teknoloji Komisyon üyesi, AK Parti Denizli Milletvekili Şahin Tin, AK Parti 22. Dönem Denizli Milletvekili Mehmet Yüksektepe,

AK Parti Genel Merkez Siyasi ve Hukuki İşler Başkan Yardımcısı Bilal Uçar,  AK Parti Aydın Milletvekili Metin Yavuz, AK Parti 21. Dönem Mersin Milletvekili Akif Serin, TÜRK ŞEKER TARIM A.Ş. Genel Müdürü Muhammet Gümüşsoy ve çok sayıda katılımcının katılımıyla coşku içeriisnde gerçekleşti. Yapılan Genel Kurula’da tek aday olarak giren Mustafa Sarıoğlu delegelerin oyunu alarak TAHAP Genel Başkanı olarak güven tazeledi.

TAHAP’da Sarıoğlu güven tazeledi
TAHAP’da Sarıoğlu güven tazeledi

Coşkunun ve temponun yoğun olduğu 1. Olağan Genel Kurul sonunda Başkan Mustafa Sarıoğlu tekrardan Başkan seçildi. Yönetim ve Denetim Kurulları’nın yanı sıra Kurul Başkanlıkları da yeniden oluşturuldu. Yeni getirilen sistemle doğrudan Genel Başkan’a bağlı Bölge Koordinatörlükleri de devreye alınarak büyüyen TAHAP yapısının sağlam temellere oturması sağlandı. Genel Kurul’da söz alan Başkan Sarıoğlu TAHAP’ın her daim olduğu gibi adından söz ettirecek projeleriyle fırtına gibi eseceğini, Üreten Yüreklerin emeğinin Tüketen Yüreklerin sağlığının TAHAP sayesinde güvence altında olacağını söyledi.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Sponsorlu Bağlantılar
reklam
  • ÇOK OKUNAN
  • YENİ
  • YORUM