Geçtiğimiz hafta Ankara Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Genel Merkezi’ne giderek, parti büyükleri ile yaptığı görüşmelerin ardından, aday adaylığını açıklayan Funda Türker Çınar planlanan ziyaretlerine hız kesmenden devam ediyor.
![Aday adayı Çınar, çalışmalara hız kesmeden devam ediyor 9 Aday adayı Çınar, çalışmalara hız kesmeden devam ediyor](https://www.haberleraydin.com/wp-content/uploads/2023/12/WhatsApp-Image-2023-12-05-at-22.31.22-300x224.jpeg)
Cumhur İttifakı’ndan MHP İncirliova Belediye Başkan aday adayı olan Funda Türker Çınar çalışma ziyaretleri kapsamında çarşı merkezinde ziyaretlerde bulundu.
Bu kapsamda önceki dönem MHP İncirliova İlçe Başkanı Mustafa Taşkın, partinin emektarlarından matbaacı Levent Adak, otomotiv sektöründen Murat Cenger’i işyerlerinde ziyarette bulundu. Birlik beraberlik vurgusu yapan Çınar, ardından önceki dönem AK Parti İncirliova İlçe Başkanı Hüseyin Celbek’i işyerinde ziyaret ederek destek istedi.
![Aday adayı Çınar, çalışmalara hız kesmeden devam ediyor 12 Aday adayı Çınar, çalışmalara hız kesmeden devam ediyor](https://www.haberleraydin.com/wp-content/uploads/2023/12/WhatsApp-Image-2023-12-05-at-22.32.16-300x225.jpeg)
“5 ÖNEMLİ GÜNÜ BİRLİKTE YAŞIYORUZ”
5 Aralık tarihinin büyük önem taşıdığına değinen Funda Türker Çınar, “5 Aralık önemli bir gün. Planlanmış programlarımız çerçevesinde ziyaretlerimizi, istişarelerimizi sürdürüyoruz.
Ayrıca bugün, 5 önemli günü birlikte kutluyoruz. Dünya Mühendisler Günü, Dünya Ekonomik ve Sosyal Kalkınma Gönüllüleri Günü, Dünya Toprak Günü, Dünya Gönüllüler Günü ve Dünya Kadın Hakları Günü’nü bir arada kutlamanın sevincini yaşıyoruz. Bu vesile ile tüm mühendis meslektaşlarımın gününü kutlarım.
![Aday adayı Çınar, çalışmalara hız kesmeden devam ediyor 15 Aday adayı Çınar, çalışmalara hız kesmeden devam ediyor](https://www.haberleraydin.com/wp-content/uploads/2023/12/WhatsApp-Image-2023-12-05-at-23.34.46-225x300.jpeg)
Ulu Önerimiz Mustafa Kemal Atatürk’ün Türk Kadınlarına armağanıyla, Dünya’da ilk kez Seçme ve Seçilme Hakkı’na sahip olan Türk Kadını tüm ülkelere örnek olurken, demokrasimizin ise en büyük zenginliği olmuştur.
Kadınlarımıza Seçme ve Seçilme Hakkının verilişinin 89. Yıl dönümünde hemcinslerimin 5 Aralık Dünya Kadın Hakları Gününü kutluyorum” dedi.
![Aday adayı Çınar, çalışmalara hız kesmeden devam ediyor 16 Aday adayı Çınar, çalışmalara hız kesmeden devam ediyor](https://www.haberleraydin.com/wp-content/uploads/2023/12/WhatsApp-Image-2023-12-05-at-22.31.31-240x300.jpeg)