Haberleraydın.com
Aydın'ın en özgün haber sitesi

Ağır Pedallar Bisiklet Grubu ilk ziyareti şoförlere

Ağır Pedallar Bisiklet Grubu ilk ziyareti şoförlere

Aydın’da kurulan Ağır Pedallar Bisiklet Grubu üyeleri farkındalık için çıktıkları yolda ilk ziyaretini Şehir İçi Halk Otobüs Şoförlerine yaptı.   

Ağır Pedallar Bisiklet Grubu ilk ziyareti şoförlere
Ağır Pedallar Bisiklet Grubu ilk ziyareti şoförlere

Ağır Pedallar Bisiklet Gurubu Başkanı Can Durmuş ve beraberindekiler farkındalık için çıktıkları yolda ilk ziyaretlerini Aydın Şehir İçin Özel Halk Otobüsleri Kooperatif Başkanı Okan Yalçın’a yaptı. Gurubu karşılayan Yalçın, bisiklet ve motosikletlilere her zaman destek vereceklerini söyledi. Ağır Pedallar Bisiklet Gurubu Başkanı Can Durmuş’ta ziyarette, “Aydınlı bisiklet severler ile birlikte Ağır Pedallar Bisiklet Grubu olarak bir farkındalık projesine imza attık. Bu projemizde Aydın’da gün geçtikçe yoğunlaşan bisiklet kullanımında bisiklet kazaları da artmaya başlıyor. Bisikletlerin trafikte var oluşuna dikkat çekmek adına oto kokularımızı dağıtmaya başladık. İlk durağımız Aydın şehir içi otobüsleri oldu. Farkındalık çalışmalarımız devam edecek” dedi.

Okan Yalçın’da, “Aydın’da bisiklet ve motosiklet kullanıcısıyım. Ağır pedallar olarak başlatmış olduğunuz bu farkındalık çalışmasında bizlerde özel halk otobüsleri olarak destekleyeceğiz hemde yönetim kurulu kararlarımızla şoförlerimizin özellikle motosiklet ve bisiklet kullanıcılarına daha dikkatli olmalarını isteyeceğiz” diye konuştu.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Sponsorlu Bağlantılar
reklam
  • ÇOK OKUNAN
  • YENİ
  • YORUM