AK Parti İncirliova İlçe Teşkilatı 3 Aralık Dünya Engelliler Günü dolayısıyla ilçede yaşayan engellilerle yemekte bir araya geldi.
![AK Parti İncirliova İlçe Teşkilatı engellilerle bir araya geldi 8 AK Parti İncirliova İlçe Teşkilatı engellilerle bir araya geldi](https://www.haberleraydin.com/wp-content/uploads/2022/12/318171809_6292598300755071_4858847591427912930_n-1024x768.jpg)
AK Parti İncirliova İlçe Teşkilatı 3 Aralık Dünya Engelliler Günü dolayısıyla ilçede yaşayan engellilerle akşam yemeğinde Efeoğlu Lokantasında bir araya geldi. Yemeğe AK Parti Aydın İl Başkanı Ömer Özmen, İncirliova İlçe Başkanı Hüseyin Celbek, Kadın Kolları Başkanı Hatice İrik, yönetim kurulu üyeleri ve aileleriyle birlikte 80 kişi katıldı. Engellilerle yakından ilgilenen AK Partililer aileleriyle de bol bol sohbet etme imkanı buldu.
![AK Parti İncirliova İlçe Teşkilatı engellilerle bir araya geldi 12 AK Parti İncirliova İlçe Teşkilatı engellilerle bir araya geldi](https://www.haberleraydin.com/wp-content/uploads/2022/12/316126851_6292598417421726_6270878383468273533_n-1024x768.jpg)
Yemekte her zaman engelli vatandaşların yanında olduklarına vurgu yapan AK Parti İncirliova İlçe Başkanı Hüseyin Celbek, “3 Aralık Dünya Engelliler Günü dolayısı ile İncirliova ilçemizde AK Parti Teşkilatımızın ev sahipliğinde buluşma gerçekleştirdik. Dün olduğu gibi her zaman engelli hemşerilerimizin yanındayız” dedi. Engelli aileleri ise kendilerine gösterilen ilgiden dolayı oldukça memnuniyet duyduklarını dile getirerek teşekkür ettiler.
![AK Parti İncirliova İlçe Teşkilatı engellilerle bir araya geldi 13 AK Parti İncirliova İlçe Teşkilatı engellilerle bir araya geldi](https://www.haberleraydin.com/wp-content/uploads/2022/12/318069276_3191719804475285_158257910616898085_n.jpg)
![AK Parti İncirliova İlçe Teşkilatı engellilerle bir araya geldi 14 AK Parti İncirliova İlçe Teşkilatı engellilerle bir araya geldi](https://www.haberleraydin.com/wp-content/uploads/2022/12/316314410_6292598334088401_7068226484499842192_n-1024x768.jpg)