AK Parti İncirliova İlçe Teşkilatı tarafından her yıl geleneksel hale dönüştürülen iftar programı bu yılda yoğun bir katılımla yapıldı. İftar programına vatandaşlarda yoğun ilgi gösterdi.
![AK Parti’nin İncirliova iftar programına yoğun ilgi 8 AK Parti’nin İncirliova iftar programına yoğun ilgi](https://www.haberleraydin.com/wp-content/uploads/2022/04/WhatsApp-Image-2022-04-11-at-10.19.04-1024x678.jpeg)
AK Parti İncirliova İlçe Teşkilatı tarafından geleneksel olarak yapılan ve Yahya Ümit Orbay Meydanı’nda yaklaşık 2 bin kişiye verilen iftarda Kur’an-ı Kerim okundu, dua edildi. AK Parti İncirliova İlçe Başkanı Hüseyin Celbek, iftar sofralarının bereketli olması temennisinde bulundu. Program tasavvuf müziği eşliğinde ilahiler okunması ve semazen gösterisiyle devam etti.
![AK Parti’nin İncirliova iftar programına yoğun ilgi 10 AK Parti’nin İncirliova iftar programına yoğun ilgi](https://www.haberleraydin.com/wp-content/uploads/2022/04/WhatsApp-Image-2022-04-11-at-10.18.54-1024x678.jpeg)
İftar programına AK Parti Aydın Milletvekilleri Mustafa Savaş, Rıza Posacı ve Bekir Kuvvet Erim, İncirliova Kaymakamı Canan Hançer Baştürk, Koçarlı Belediye Başkanı Nedim Kaplan, Belediye Meclis üyeleri, bürokratlar, sivil toplum kuruluşu temsilcileri ve çok sayıda vatandaş katıldı.