Aydın İl Emniyet Müdürlüğü Asayiş Şube Müdürlüğüne bağlı Yunus Timleri suçlulara karşı yapılan çalışmalarda aralarında 1 yıldan 4 yıla kadar suçtan araması olan 29 şüpheli yakalandı. Yakalanan şüphelilerin üzerine ruhsatsız tüfek, uyuşturucu, kaçan tütün ve makaron ele geçirildi.
![Asayiş Yunus Timleri suçlulara göz açtırmıyor 8 Asayiş Yunus Timleri suçlulara göz açtırmıyor](https://www.haberleraydin.com/wp-content/uploads/2022/10/WhatsApp-Image-2022-10-05-at-12.20.06-1-1024x768.jpeg)
Aydın İl Emniyet Müdürlüğü Asayiş Şube Müdürlüğüne bağlı Yunus Timleri suçlulara karşı yaptıkları çalışmalarda aralarında 1 yıldan 4 yıla kadar kesinleşmiş hapis cezaları olan 29 şüpheliyi yakaladı. 13 şüphelide değişik miktarlarda uyuşturucu bulundu. Şüphelilerin adres ve üzerlerinde yapılan aramalarda ise 1 ruhsatsız tabanca, 3 otomatik tüfek, 1 kurusıkı tabanca ve bu silahlara ait 49 fişek, 118 bandrollü tütün, 63 karton makaron, 10 kg kıyılmış türün ele geçirildi. Ayrıca çeşitli tarihlerde çalınan 3 motosiklet ise bulundu.