Aydın’ın Efeler İlçesinde direksiyon hakimiyeti kaybeden sürücü yol kenarındaki ve tümseğe çarptı. Kazada yaralanan 3 kişi hastaneye kaldırıldı.
![Aydın'da kaza; 3 yaralı 8 Aydın'da kaza; 3 yaralı](https://www.haberleraydin.com/wp-content/uploads/2023/01/12-888x1024.jpeg)
Kaza, saat 20.00 sıralarında Aydın-Denizli Karayolu Umurlu Mahallesi yakınlarındaki kontrol noktası yakınlarında meydana geldi. Seyir halinde olan 09 Y 0616 plakalı otomobil sürücünün direksiyon hakimiyeti kaybetmesiyle yoldan çıkarak tümseğe çarptı. İhbar üzerine olay yerine sağlık, itfaiye ve jandarma ekipleri sevk edildi. Kazada yaralanan 3 kişi olay yerine sevk edilen ambulanslarla hastaneye kaldırıldı. Kazayla ilgili soruşturma başlatıldı.