Haberleraydın.com
Aydın'ın en özgün haber sitesi

Başkan Adayı Uçak; Sanayi esnafı güvende olacak

Başkan Adayı Uçak; Sanayi esnafı güvende olacak


İncirliova Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkan Adayı Ercan Uçak, “Göreve geldiklerinde en kısa sürede Sanayi Sitesi’nin giriş çıkış ve önemli yerlerine güvenlik kamerası taktırarak, sanayi esnafının güvende olmasını sağlayacağız” dedi.


Ocak ayında yapılacak İncirliova Esnaf ve Sanatkarlar Odası seçimleri öncesi esnafları ziyaret ederek talep ve isteklerini dinleyen Ercan Uçak, “Aydın’ın en önemli ilçelerinden birisi olan İncirliova Sanayi esnafı hak ettiği yerde olmalı. Gündüz ekmeğinin peşinde olan esnaf, akşam işyerini kapatıp evine gittiği zaman gözü arkada kalmamalı.

Bu nedenle yıllardan beri mevcut yönetim tarafından yapılamayan sanayinin güvenlik kamerası sistemini göreve geldikten kısa bir süre sonra yapacağız. Bu konuyla ilgili gerekli yerlerle şimdiden tüm görüşmeleri yaptık. Üyelerimizin hepsi bizim için ayrı bir önem taşır. Üyeler varsa oda vardır onlar yoksa odanın bir hükmü olmaz” diye konuştu.
“ESNAFI HER ŞEYDEN HABERDAR EDECEĞİZ”
Uçak, “Esnaflarımızın çoğunluğu çalıştıkları için yeni gelişmelerden haberi olmuyor. Oda yönetimi de teknoloji iyi kullanmayarak esnaflara yeni gelişmelerden haberdar etmiyor. Allah izin verir de göreve geldiğimiz zaman her türlü haberleşmeyle tüm üyelerimizi anında haberdar edeceğiz. üyelerimizin çözülemeyen işlerini çözüme kavuşturmak için çalışacağız. Birlik olacağız, dirlik olacağız hep birlikte başaracağız” diye konuştu.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Sponsorlu Bağlantılar
reklam
  • ÇOK OKUNAN
  • YENİ
  • YORUM