Haberleraydın.com
Aydın'ın en özgün haber sitesi

Bedava İnternet Vodafone Turkcell Türk Telekom

Bedava İnternet Vodafone Turkcell Türk Telekom

İnternetin yeterince pahalı olduğu Türkiye’de internette araştırılan konulardan birisi “bedava internet nasıl alınır?” sorusu oldu. Vodafone, Turkcell ve Türk Telekom gibi operatörlerin kullanıcıları için bazı “bedava internet kampanyaları“” bulunuyor. İşte Bedava internet yolları

Vodafone Bedava İnternet

bedava internet

Vodafone Bedava İnternet için 2 kampanya sunuyor. Birincisi her hafta hediye çarkı üzerinden çevireceğiniz çark sonucu 1gb, 2gb, 4gb ve 10 gb gibi miktarlarda bedava internet kazanma şansıdır. İkinci yol ise eğer bir arkadaşınızı vodafone abonesi olması için davet etmenizdir. Davet ettiğiniz arkadaşınız vodafone abonesi olursa hattınıza bedava 15 gb internet yüklenir.

Turkcell Bedava İnternet

Turkcell uygulaması üzerinden girip bedava internet kısmına girdiğinize karşınıza bir sürü kampanya çıkacaktır. Bunun yanı sıra Turkcell bedava internet için deneyebileceğiniz en rağbet gören yol salla kazan uygulamasıdır.

Türk Telekom Bedava İnternet

Türk Telekom Bedava İnternet için kullanıcılarına Sil Süpür uygulamasını sunuyor. Sil Süpür uygulaması üzerinden 10 GB bedava internet kazanma şansınız var.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Sponsorlu Bağlantılar
reklam
  • ÇOK OKUNAN
  • YENİ
  • YORUM