Haberleraydın.com
Aydın'ın en özgün haber sitesi

‘Beyaz Bandanalı Çoçuklar’ kayda giriyor

‘Beyaz Bandanalı Çoçuklar’ kayda giriyor

Son Güncelleme Tarihi 16.07.2020

Yapımcılığını Selami Taner, senaryosu ise Abdullah Düğer tarafından yazılan sosyal sorumluluk projesi ‘Beyaz Bandanalı Çocuklar’ filmi, 2021 Ulusal ve Uluslararası film festivallerinde boy gösterecek Ülkemizi temsil edecek.

‘Beyaz Bandanalı Çoçuklar’ kayda giriyor
‘Beyaz Bandanalı Çoçuklar’ kayda giriyor

Yönetmenliğini Barış Demirkaya ve Selami Taner’in üstlendiği filmde Sökeli ünlü sinema ve dizi oyuncusu Volkan Baş da yer alıyor. Aydin Valiliği, Söke Kaymakamlığı ve Söke Belediyesi başta olmak üzere, birçok STK, kurum ve kuruluşun destek verdiği filmde, Lösemili bir çocuğun iç dünyası, yaşadıkları ve ailesinin desteği hastalıkla yapılan örnek mücadele konu alınıyor.

SET EKİBİ

Yapımcı Selami Taner, Senaryo Abdullah Düğer, Yönetmenler Barış Demirkaya, Selami Taner, Yönetmen Yardımcısı Mert Öz, Drone Operatörü Murat Yıldırım, Reji Devamlılık Gönül Sıla Besli, Kuaför Makyaj Ebru Demirkaya, Müzik Anjelika Akbar, Uygulayıcı Yapımcı Meandros Film, Oyuncular Meandros Casting,

OYUNCULAR

Volkan Baş, Hasan Kıvanç Akbay, Petra Ünzile, Gökçe Naz Yalmaç, Uğur Gürses, Mustafa Evecan, Ramazan Çal, Özlem Öz, Alperen Çiçek, Ercan Akbay, Hamdi Akgül, Nazım Yılmaz, Yılmaz Delibaş, Arzu Saraç, Beren Nur Yazgan, Eylül Su Gökhan.

Kaynak: Haber Merkezi

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Sponsorlu Bağlantılar
reklam
  • ÇOK OKUNAN
  • YENİ
  • YORUM