Haberleraydın.com
Aydın'ın en özgün haber sitesi

Bisiklet tutkunu çiftin ilginç düğün konvoyu

Bisiklet tutkunu çiftin ilginç düğün konvoyu

AYDIN’ın Nazilli İlçesinde Nazilli Bisiklet ve Doğa Sporları (NAZBİDOS) Kulübü’de 3 yıl önce tanışan Ayhan Tütüncü (56) ve Funda Işık (47), düğün öncesi süsledikleri bisikletleriyle şehir turu attı. Gelinlikle bisiklet binen Funda Işık, “Ayhan ile bisiklet sayesinde tanıştım. Çok güzel bir yola çıktık ve evleniyoruz. Düğünümüzden 1 gün önce böyle bir bisiklet konvoyu yapmayı planladık. Arkadaşlarımız da bize eşlik etti” dedi.

Nazilli Devlet Hastanesinde Biomedikal Servisinde görevli Ayhan Tütüncü, bisiklet sayesinde 3 yıl önce tanıştığı Funda Işık ile evlenme kararı aldı. Çift düğünden bir gün önce bisikletlerini süsleyerek konvoy yapmayı planladı. Bisikletler süslendi, gelinlik giyildi ve arkadaşlarınındı katılımıyla bisiklet turu düzenlendi. Çift süsledikleri bisiklet ile Nazilli Belediye Meydanı’ndan yola çıkarak Dallıca Mahallesine kadar pedal bastı.  

Bisiklet tutkunu çift bisikletle düğün konvoyu yaptı
Bisiklet tutkunu çift bisikletle düğün konvoyu yaptı

“AŞKIN TEMELİ BİSİKLET OLDU”

Ayhan Tütüncü, “Biz birbirimizi bisikletle tanıdık. Dedik ki bu aşkın temeli bisiklet, biz de düğünümüzde bisikletli konvoy yapmayı planladık. Bugün burada bu hayalimizi gerçekleştirdik. Buraya gelerek bize destek olan ve bizimle birlikte bisiklet turuna katılan tüm arkadaşlarımıza çok teşekkür ediyoruz” dedi.

“BİSİKLET ÖZGÜRLÜK VE MUTLULUKTUR”

Bisiklet binmeyi çok sevdiğini ifade eden Funda Işık ise, “Gelin olarak bisikletle tur atmaktan büyük mutluluk duydum. Bisiklet özgürlük, bisiklet mutluluktur. Bisiklet bizim için çok büyük bir mutluluk. Herkes için de olabilir. Herkese tavsiye ediyorum. Ayhan ile bisiklet sayesinde tanıştım. Çok güzel bir yola çıktık ve evleniyoruz. Düğünümüzden 1 gün önce böyle bir bisiklet konvoyu yapmayı planladık. Arkadaşlarımız da bize eşlik etti. Çok renkli ve çok güzel bir anı oldu bizim için” diye konuştu.

Bisiklet tutkunu çift bisikletle düğün konvoyu yaptı
Bisiklet tutkunu çift bisikletle düğün konvoyu yaptı

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Sponsorlu Bağlantılar
reklam
  • ÇOK OKUNAN
  • YENİ
  • YORUM