Haberleraydın.com
Aydın'ın en özgün haber sitesi

CHP İncirliova Kadın Kolları Menderes’e emanet

CHP İncirliova Kadın Kolları Menderes’e emanet

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) İncirliova Kadın Kolları Başkanlığına Merve Menderes atandı. Menderes, genç ve dinamik ekiple çalışarak CHP için hizmet edeceğini söyledi. CHP İncirliova’da Kadın Kolları’na taze kan. Geçtiğimiz aylarda Gülşah Çağlar’ın istifası ile boşalan Kadın Kolları Başkanlığına İl Kadın Kolları Başkanı Ayşe Özdemir imzasıyla Merve Menderes atandı. Menderes, “Cumhuriyet Halk Partisi İncirliova İlçe Kadın […]

ResimLink - Resim Yükle

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) İncirliova Kadın Kolları Başkanlığına Merve Menderes atandı. Menderes, genç ve dinamik ekiple çalışarak CHP için hizmet edeceğini söyledi.

CHP İncirliova’da Kadın Kolları’na taze kan. Geçtiğimiz aylarda Gülşah Çağlar’ın istifası ile boşalan Kadın Kolları Başkanlığına İl Kadın Kolları Başkanı Ayşe Özdemir imzasıyla Merve Menderes atandı. Menderes, “Cumhuriyet Halk Partisi İncirliova İlçe Kadın Kolları Başkanı olarak atamamız resmî olarak yapıldı.  Dinamik bir ekip ile yola çıktık. Önümüzde ki sürecin zor olduğunun bilincinde olarak bu yolda tüm fedakarlıkları yapacağız. Türk Kadınına Seçme ve Seçilme hakkını tanıyan Ulu Önder Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün öncülüğünde Cumhuriyet Halk Partimiz için hizmet etmek için geldik” dedi.

Merve Menderes’in yönetim kurulu ise; Adika Öcal, Damla Karanfil, Gülbahar Duman, Handan Çivi, Lale Darcan, Mürşit Ercübben, Safiye Demir, Semra Olgun,  Sevinç Sarıyar ve Sibel Öztürk’ten oluştu.

ResimLink - Resim Yükle ResimLink - Resim Yükle
Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Sponsorlu Bağlantılar
  • ÇOK OKUNAN
  • YENİ
  • YORUM