Cumhur İttifakı’ndan Milliyetçi Hareket Partisi İncirliova Belediye Başkan aday adayı Funda Türker Çınar, seçim çalışmalarını ilçe merkezinde devam etti. Çalmadık kapı sıkmadık el bırakmayan Çınar, STK temsilcileri ve muhtarlar ile de görüşüp sorunları dinleyerek kendisine destek istedi.
![Çınar, çalmadık kapı, sıkmadık el bırakmıyor 9 Çınar, çalmadık kapı, sıkmadık el bırakmıyor](https://www.haberleraydin.com/wp-content/uploads/2023/12/WhatsApp-Image-2023-12-08-at-21.57.23-300x225.jpeg)
Seçim çalışmaları kapsamında Sevgi Yolu’ndaki esnafları da ziyaret eden Funda Türker Çınar, vatandaşlar tarafından sıcak karşılandı. Arpadere Mahalle Muhtarı Nihat Barlas ile görüşen Çınar, başta Arpadere mahallesi olmak üzere Hamitler, Arzular, Eğrek, İsafakılar, Palamut, Köprüova, Beyköy, Karagözler, Şirindere ve İkizdere mahallelerinde Valilik ve Belediye tarafından devam eden yatırımlar hakkında bilgi aldı.
![Çınar, çalmadık kapı, sıkmadık el bırakmıyor 10 Çınar, çalmadık kapı, sıkmadık el bırakmıyor](https://www.haberleraydin.com/wp-content/uploads/2023/12/WhatsApp-Image-2023-12-08-at-21.57.22-300x198.jpeg)
Esnaf ziyaretleri gerçekleştiren aday adayı Çınar, esnafların talep ve önerilerini dinledi. Sık sık not aldı. Çınar’ın bir sonraki durağı Cumhur İttifakı paydaşı Büyük Birlik Partisi İlçe Başkanı Şehzade Şanlıalp oldu. Başkan Şanlıalp’dan destek sözü alan Çınar, birlik beraberlik vurgusu yaptı.
![Çınar, çalmadık kapı, sıkmadık el bırakmıyor 15 Çınar, çalmadık kapı, sıkmadık el bırakmıyor](https://www.haberleraydin.com/wp-content/uploads/2023/12/WhatsApp-Image-2023-12-08-at-21.57.23-1-300x241.jpeg)
Kahvehane ziyaretleri de gerçekleştiren Çınar, hemşehrileri ile cumalaştı. Osmabükü Muhtarı Ali Şahin ile de görüşen Çınar, ilçenin ova kesimde bulunan Osmanbükü, Yazıdere, Hacıaliobası ve Sınırteke mahallelerin problemleri hakkında görüş alıverişinde bulundu.
![Çınar, çalmadık kapı, sıkmadık el bırakmıyor 16 Çınar, çalmadık kapı, sıkmadık el bırakmıyor](https://www.haberleraydin.com/wp-content/uploads/2023/12/WhatsApp-Image-2023-12-08-at-21.57.24-1-300x225.jpeg)
Akşam saatlerinde Efeler ilçesine geçen Çınar, önceki dönem İncirliova Ülkü Ocakları Başkanı Volkan Baytaş ve girişimci kardeşi Ozan Baytaş’ın misafiri oldu. Destek talebinde bulunan Çınar, birlik beraberlik vurgusu yaptı. Seçim çalışmaları kapsamında aday adaylığı süresince çalmadık kapı sıkılmadık el bırakmayacağını ifade eden Çınar, gittiği her yerde ilgiyle karşılanıyor.
![Çınar, çalmadık kapı, sıkmadık el bırakmıyor 17 Çınar, çalmadık kapı, sıkmadık el bırakmıyor](https://www.haberleraydin.com/wp-content/uploads/2023/12/WhatsApp-Image-2023-12-08-at-21.57.20-300x235.jpeg)