TFF 3. Lig 3. Grup’ta mücadele veren Efeler SFK, 2 Lig takımlarından Eşin Grup Nazilli Belediyespor ile Pazar günü depremzedeler için karşı karşıya gelecek.
![Efeler 09 SFK Nazilli Belediyespor ile depremzedeler için karşılaşacak 10 Efeler 09 SFK Nazilli Belediyespor ile depremzedeler için karşılaşacak](https://www.haberleraydin.com/wp-content/uploads/2023/02/WhatsApp-Image-2023-02-16-at-17.49.13.jpeg)
26 Şubat Pazar Günü saat 14:00’te Aydın Adnan Menderes Stadyumunda Eşin Group Nazilli Belediyespor ile Efeler 09 Spor Futbol Kulübü arasında depremzedeler için yardım maçı yapılacak. Karşılaşmadan elde edilen tüm gelirler AFAD’a bağışlanacak. İki takım yöneticileri de bu önemli dostluk karşılaşmasına tüm sporseverleri davet etti.