TFF 3. Lig 3. Grup’ta mücadele eden Efeler 09 SFK deplasmanda karşılaştığı Niğde Anadolu FK’nü her iki yarıda attığı gollerle 6-1 mağlup ederek puanını 57’ye yükselterek Play-Offu garantime yolunda büyük avantaj elde etti.
![Efeler Niğde’de gol oldu yağdı: 6-1 8 Efeler Niğde’de gol oldu yağdı: 6-1](https://www.haberleraydin.com/wp-content/uploads/2023/05/WhatsApp-Image-2023-05-07-at-17.01.43-1024x683.jpeg)
Efeler 09 SFK deplasmanda Niğde Anadolu FK ile karşılaştı. Mutlak galibiyet için çıktığı maçta attığı birbirinden güzel gollerle rakibini deplasman 6-1 mağlup etti. Efeler bu skorla puanını 57’ye çıkarırken, namağlup serisini de 10 maça çıkardı. Efeler 09 SFK bu skorla Play-Off yolunda büyük bir avantaj yakaladı.