Haberleraydın.com
Aydın'ın en özgün haber sitesi

İncirliova ilçe Emniyet Müdürü Demiralp görevine başladı

İncirliova ilçe Emniyet Müdürü Demiralp görevine başladı

İncirliova İlçe Emniyet Müdürlüğüne atanan Fatih Demiralp, görevine başladı. Demiralp, 2015 yılında da 6 aylık bir süre geçiçi görev yaptığı ilçeye isteyerek geldiğini söyledi.

fatih demiralp
Emniyet Müdürü Demiralp görevine başladı

İncirliova İlçe Emniyet Müdürü Ali İhsan Özçelik’in Aydın İl Emniyet Müdür Yardımcılığına tayininin ardından bu göreve İl Emniyet Müdürlüğü Silah ve Patlayıcı Maddeler Şube Müdürü Fatih Demiralp getirildi. Mesaisine başlayan 2. Sınıf Emniyet Müdürü Demiralp, İncirliova’ya en iyi şekilde hizmet edeceğini söyledi.

Vatandaşın can ve mal güvenliğini sağlayacağını aktaran Demiralp, hırsızlık ve uyuşturucu gibi olaylara karşı da mücadelelerin etkin şekilde süreceğini ifade etti. Demiralp, “İlçenin gençlerini uyuşturucudan uzak tutacağız, ekibime güveniyorum. İlçenin çok büyük bir sıkıntısı, kronikleşen bir durumu yok. Asayiş ve hırsızlık olaylarının üzerine gitme hedefimiz var. Kovid-19 süreciyle ilgili de tedbirlerimiz devam edecek. Trafik sorunu çok gibi ancak cuma günleri yaşanan yoğunlukla ilgili müdahalelerimiz olacak. İsteyerek İncirliova’ya geldim. Çünkü 2015 yılında geçici görevle İncirliova’da görev yapmıştım, tanıdığım ilçeydi” dedi.

FATİH DEMİRALP KİMDİR?

1977 yılında Sultanhisar’ın Atça Mahallesinde dünyaya gelen Demiralp, ilkokul, ortaokul ve liseyi Atça’da tamamladı. 1994 yılında Ankara Polis Akademisi‘ne başlayan Demiralp, 1998 yılında okuldan mezun oldu. Sırayla İzmir, Erzurum, Zonguldak ve Aydın’da görev yaptıktan sonra İncirliova İlçe Emniyet Müdürlüğü‘ne atanan Demiralp, evli ve iki çocuk babası.

Kaynak: Haber Merkezi

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Sponsorlu Bağlantılar
reklam
  • ÇOK OKUNAN
  • YENİ
  • YORUM