Haberleraydın.com
Aydın'ın en özgün haber sitesi

En Çok Kazandıran Anket Siteleri

En Çok Kazandıran Anket Siteleri

İnternetten Para Kazanmak gelişen teknoloji ve yaşadığımız çağın getirdiği yenilikler ile hayatımıza hızla girmeye devam ediyor. İnternetten para kazanmanın en çok tercih edilen yöntemlerinden birisi de anket siteleri üzerinden para kazanmaktır. İşte En Çok Kazandıran Anket Siteleri!

En İyi Kazanç Sağlayan Anket Siteleri

  • Swagbucks İle Anket Doldurarak Para Kazanmak
  • Branded Surveys
  • Toluna Anket Sitesi
  • LifePoints
  • YouGov    

1. SwagBucks İle Anket Doldurarak Para Kazanın

Swagbucks dünyaca ünlü bir anket şirketidir. Uluslararası firmalar ile çalışan bir şirket şimdiye kadar Dünya çapında yer alan üyelerine 600 milyon dolardan fazla ödül dağıtarak anket siteleri arasında ilk sırayı çoktan yerini aldı. Anket doldurarak para kazanmak isteyen insanların aklına gelen ilk konulardan birisi olan güvenilirlik ve ödeme yapılacak mı kuşkusu Swagbucks şirketinde yer edinmiyor.

Swagbucks İle Ne Kadar Para Kazanabilirsiniz?

SwagBucks ödemelerinde SB puan üzerinden hesaplama yapmaktadır. Anketlere katılan üyelere ortalama olarak doldurdukları anket başına 30 ile 150 SB verilmektedir. 100 SB’NİN değer yaklaşık 1 dolardır. Bu da yaklaşık anket başı 10₺ kazanabileceğiniz anlamına gelmektedir.

2. Toluna Anket Sitesi

Dünya çapında yer edinmiş bir diğer anket şirketi ise Toluna‘dır. Ödemelerini nakit veya kuponlar üzerinden gerçekleştiren Toluna Anket Şirketi üyelerine doldurdukları anket başına 1.200 ile 50.000 arasında puan vermektedir. Ne kadar ediyor diyorsanız eğer size ₺ karşılığını açıklayayım. 80.000 puan 15 sterlin etmektedir. Yani ₺ karşılığına çevirirsek 150₺’den fazla bir para etmektedir.

3. Branded Surveys

Çoğunlukla Dünya genelinde bir çok şirket ile anlaşmalar yaparak insanların görüşlerinden faydalanmak isteyen Branded Surveys en iyi ödeme yapan anket sitelerinden birisidir.

Kullanıcı odaklı teması ve uzun sürmeyen anketleri ile üyelerine para kazanma fırsatı sunmaktadır. Branded Surveys ile minimum ödül 8$’dır. Yani ₺ karşılığı olarak yaklaşık 70₺ tutarında anket başı kazançlar elde edebilirsiniz.

4. LifePoints

Ödemeleri Euro olarak yapan bu anket sitesi sizlere saatte 3 ile 5 Euro kazanma fırsatı sunmaktadır. Genellikle size sunulan anketlerin tamamlanma süresi 10 dakikayı geçmez. Günlük olarak size sunulan anketler ile 50 ile 100 ₺ arası kazanç elde edebilirsiniz.

5. YouGov Anket Sitesi

En eski ve köklü anket sitelerinden birisi olan Yougov anket sitesi de ödemelerini € üzerinden gerçekleştirmektedir. Anket başına 3€ yani 30₺ kazanabileceğiniz bu anket sitesi sizlere gün içerisinde çeşitli anketler sunarak kazanma olasılığınızı oldukça arttırmaktadır. Anketlerden haberdar olmanız için size her gün e-mail gönderilmektedir. E-mail üzerinden sizlere gönderilen anketlere giriş sağlayarak para kazanmaya başlayabilirsiniz.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Sponsorlu Bağlantılar
reklam
  • ÇOK OKUNAN
  • YENİ
  • YORUM