Haberleraydın.com
Aydın'ın en özgün haber sitesi

Engelli genç kıza doğum günü sürprizi

Engelli genç kıza doğum günü sürprizi

Aydın’ın Koçarlı İlçe Belediye Başkanı Nedim Kaplan, Esentepe mahallesinde yaşayan bedensel engelli Nurgül Pınarcı’ya doğum günü sürprizi yaptı. Koçarlı Belediyesi (KOBEL) ekipleri Esentepe mahallesinde annesi ve babaannesi ile yaşayan Nurgül Pınarcı’nın evine giderek doğum günü sürprizi yaptı. Ekipleri karşısında gören bedensel engelli Nurgül Pınarcı, büyük bir mutluluk yaşadı. Belediye Başkanı Nedim Kaplan’ın gönderdiği pastanın mumlarını […]

ResimLink - Resim Yükle

Aydın’ın Koçarlı İlçe Belediye Başkanı Nedim Kaplan, Esentepe mahallesinde yaşayan bedensel engelli Nurgül Pınarcı’ya doğum günü sürprizi yaptı.

Engelli genç kıza doğum günü sürprizi

Koçarlı Belediyesi (KOBEL) ekipleri Esentepe mahallesinde annesi ve babaannesi ile yaşayan Nurgül Pınarcı’nın evine giderek doğum günü sürprizi yaptı.

Ekipleri karşısında gören bedensel engelli Nurgül Pınarcı, büyük bir mutluluk yaşadı. Belediye Başkanı Nedim Kaplan’ın gönderdiği pastanın mumlarını büyük bir heyecanla üfleyen ve hediyesini KOBEL ekiplerinden alan Nurgül, Başkan Kaplan’a teşekkür etti.

Belediye Başkanı Nedim Kaplan görüntü olarak telefonla aradığı Bedensel engelli Nurgül Pınarcı’nın doğum gününü kutlayarak, mutlu ve huzurlu yeni bir yaş dileklerini iletti.

Engelli genç kıza doğum günü sürprizi

Bugüne kadar hiç doğum günü kutlamadığını öğrendiği Nurgül’e sürpriz yapmak istediğini konuşmasında ifade eden Başkan Nedim Kaplan, “Nurgül kızımıza büyük bir sabırla bakan ailesinin azmi herkese örnek olmalı. Kendilerine sağlık, sıhhat ve uzun ömürler diliyorum. Engellisine sahip çıkan toplum, gelişmiş toplumdur. Ayrıca 26.ncı yaşına giren Nurgül kızımızın mutluluğuna şahit olduk. Nice seneleri ailesi ve bizlerle geçirmesini temenni ediyorum’’ dedi.

ResimLink - Resim Yükle ResimLink - Resim Yükle
Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Sponsorlu Bağlantılar
  • ÇOK OKUNAN
  • YENİ
  • YORUM