Aydın’ın Efeler İlçesinde bir evin deposunda yangın çıktı. İtfaiye ekiplerinin kısa sürede müdahale ettiği yangın söndürüldü. Depoda maddi hasar meydana geldi.
![Evin deposunda yangın çıktı 10 Evin deposunda yangın çıktı](https://www.haberleraydin.com/wp-content/uploads/2022/07/WhatsApp-Image-2022-07-29-at-18.29.25-768x1024.jpeg)
Yangın, Ata Mahallesi Ege Caddesi üzerinde Bedri Filazoğlu’na ait evin deposunda henüz belirlenemeyen bir nedenle çıktı. İhbar üzerine olay yerine Aydın Büyükşehir İtfaiye Daire Başkanlığına ait 3 araç ve 4 personel ile kısa sürede müdahale etti. Yangın itfaiye ekipleri tarafından büyümeden söndürüldü. Depoda çıkan yangında maddi hasar meydana geldi.
![Evin deposunda yangın çıktı 12 Evin deposunda yangın çıktı](https://www.haberleraydin.com/wp-content/uploads/2022/07/WhatsApp-Image-2022-07-29-at-18.29.24-768x1024.jpeg)