Haberleraydın.com
Aydın'ın en özgün haber sitesi

GençAskon Aydın Kurucu Başkanlığına Sarıoğlu atandı

GençAskon Aydın Kurucu Başkanlığına Sarıoğlu atandı

GençAskon Aydın Kurucu Başkanlığına Sarıoğlu atandı

ResimLink - Resim Yükle

Aydınlı genç iş insanı Abdullah Sarıoğlu, GençAskon (Anadolu Aslanları İş Adamları Derneği Gençlik Kurulu) Aydın Şube Başkanlığına atandı.

Aydınlı genç iş insanı Abdullah Sarıoğlu, GençAskon (Anadolu Aslanları İş Adamları Derneği Gençlik Kurulu) Genel başkanı Hüseyin Karaca ile Genel Başkan Yardımcısı ve Teşkilat Başkanı Ferhat Ayhan tarafından Aydın Şube Başkanlığına atandı.

GençAskon Aydın Kurucu Başkanlığına Sarıoğlu atandı
GençAskon Aydın Kurucu Başkanlığına Sarıoğlu atandı

Türkiye Tarım Hayvancılık ve Arıcılık Dayanışma Federasyonu (TAHAP) Başkanı Mustafa Sarıoğlu‘nun oğlu Aydınlı genç iş insanı Abdullah Sarıoğlu, GençAskon Aydın Kurucu İl Başkanı olarak görev verildi 1998 yılında kurulan Genç ASKON’un bayrağını Aydın’da, erdemli, vatanını ve milletini seven, ülkesine hizmet etmeyi milli bir görev haline getirmiş kişilerden oluşan bir kadroyla daima ileriye taşıyacaklarını söyleyen Sarıoğlu, “İlimizin kalkınması noktasında üzerimizdeki yükün bilincinde görevimizi layıkıyla yerine getirmek için canla başla çalışacağız” dedi.

“GÜZEL İŞLERE İMZA ATMAYA BAŞLAYACAĞIZ”

Aydın’da Genç ASKON’un, geleceğin iş insanlarını yetiştirmek, onları hayata hazırlayarak, helal rızk kazanma amacı doğrultusunda ilerlemelerini sağlamaya çalışan bir kurum olarak faaliyette bulunacağını kaydeden Sarıoğlu, göreve atanması nedeniyle GençAskon Genel Başkanı Hüseyin Karaca’ya teşekkür etti.

Sarıoğlu açıklamasında, “Bugün itibariyle GençAskon (Anadolu Aslanları İş Adamları Derneği Gençlik Kurulu) Genel Başkanımız Hüseyin Karaca beyefendinin tensipleri ile GençAskon Aydın Şube Başkanlığına atanmış bulunmaktayım. İlimize, iş dünyasına ve şahsıma hayırlı uğurlu olmasını temenni eder çok yakın zamanda vatanımız, milletimiz, Aydın’ımız için çalışma arkadaşlarımla birlikte güzel işlere imza atmaya başlayacağımızı belirtmek isterim” dedi.

“ÇALIŞMALARINDA BAŞARILAR DİLERİM”

Öte yandan oğlunun atanmasıyla ilgili sosyal medya hesabından paylaşımda bulunan TAHAP Genel Başkanı Sarıoğlu, “Bugün itibariyle, Oğlum Abdullah Sarıoğlu GençAskon (Anadolu Aslanları İş Adamları Derneği Gençlik Kurulu) Aydın Şube Başkanlığına atanmıştır. Küçük yaşlarından bu yana benim yanımda her zaman yaşının olgunluğundan çok daha büyük ortamlarda bulunarak ailesine, vatanına, milletine hayırlı bir evlat olmuş bundan sonrasında da  öyle olacağına kalpten inanıyorum. Ülkemiz, milletimiz, ilimiz ve evladım için hayırlı olmasını temenni eder çalışmalarında başarılar dilerim” ifadelerini kullandı.

ResimLink - Resim Yükle ResimLink - Resim Yükle
Sosyal Medyada Paylaşın:
Etiketler:
abdullah sarıoğlu

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Sponsorlu Bağlantılar
  • ÇOK OKUNAN
  • YENİ
  • YORUM