Haberleraydın.com
Aydın'ın en özgün haber sitesi

ResimLink - Resim Yükle
Germencik yeni yılda doğalgaza geçiyor

Germencik yeni yılda doğalgaza geçiyor

Germencik yeni yılda doğalgaza geçiyor

AYDIN’ın Germencik İlçe Belediye Meclis Toplantısında oy birliği ile alınan kararla yeni yılda doğalgaza geçiş kararı alındı.

Germencik yeni yılda doğalgaza geçiyor
Germencik yeni yılda doğalgaza geçiyor

Germencik Belediye Meclisi Ocak ayı toplantısı gerçekleşti. Belediye Meclisinin en önemli konularından birisi olan ve yıllardır geçilemeyen doğalgazın ilçeye kazandırılması ilk gündem maddesi oldu. Oylamada 10 CHP ve 5 MHP’li meclis üyesinin oy birliği ile 2022 yılında ilçe merkezine doğalgaza geçiş çalışmalarının başlanacağı duyuruldu. Yetkili firmanın çalışmalara başlaması ve ilçenin doğalgaza kavuşması için faaliyetler başlayacak.

Belediye Meclisinde görüşülerek karara bağlanan bir diğer gündem maddesi ise Germencik Deve Güreşi Festivalinin yapılması oldu. 9 Ocak 2022 tarihinde yapılacak olan 73 Geleneksel Büyük Germencik Deve Güreşi Festivaline ödenek ayrılması meclis üyelerinin oy birliğiyle karar alındı.

Germencik Belediyesi tarafından ilçede sosyal hayatın canlandırılması ve özellikle gençlere sportif anlamda katkı sunması için Turanlar Mahallesi yolu üzerinde ve Ortaklar Mahallesinde yapımı tamamlanmak üzere olan halı saha tesislerinin ücret tarifesi de belirlendi.

 “ALINAN KARARLARIN HAYIRLI OLSUN”

Germencik Belediye Başkanı Fuat Öndeş, “Yılın ilk meclisini yapmış bulunmaktayız. Bugün alınan ve yıl içinde alınacak tüm kararların ilçemiz ve halkımıza hayırlı uğurlu olmasını diliyorum” dedi.

ResimLink - Resim Yükle ResimLink - Resim Yükle
Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Sponsorlu Bağlantılar
  • ÇOK OKUNAN
  • YENİ
  • YORUM