Haberleraydın.com
Aydın'ın en özgün haber sitesi

Güleken ile Uçar muhteşem düğünle evlendi

Güleken ile Uçar muhteşem düğünle evlendi

Aydın’ın Nazilli ilçesinde Fatma Tuğba Güleken ile Şanser Uçar görkemli bir düğünle dünya evine girdi. Demirören Haber Ajansı Nazilli temsilcisi Bahattin Albayrak ve Hatıra Albayrak oğlu Şanser ile Kadastrodan emekli Mennan ve merhum Sebilhan Güleken ile Nazilli İlçe Sağlık Müdürü Şule Akbaş’ın kardeşi Fatma Tuğba dillere destan bir düğünle hayatlarını birleştirdi. Nazilli Ziraat Bankası personellerinden […]

ResimLink - Resim Yükle

Aydın’ın Nazilli ilçesinde Fatma Tuğba Güleken ile Şanser Uçar görkemli bir düğünle dünya evine girdi.

Demirören Haber Ajansı Nazilli temsilcisi Bahattin Albayrak ve Hatıra Albayrak oğlu Şanser ile Kadastrodan emekli Mennan ve merhum Sebilhan Güleken ile Nazilli İlçe Sağlık Müdürü Şule Akbaş’ın kardeşi Fatma Tuğba dillere destan bir düğünle hayatlarını birleştirdi.

Güleken ile Uçar muhteşem düğünle evlendi

Nazilli Ziraat Bankası personellerinden Fatma Tuğba Güleken ile Nazilli Devlet Hastanesi personellerinden Adli Rapor memuru Şanser Uçar’ın düğün merasimine Nazilli Kaymakamı Sedat Sırrı Arısoy, Belediye Başkanı Kürşat Engin Özcan, MHP Aydın İl Başkanı Haluk Alıcık, NDH Başhekimi Necati Akkaya, Nazilli Ziraat Bankası Pazarköy Şube Müdürü Erhan Tekin, EKKK Başkanı Dursun Öztunç, Nazilli Afyonlular Dernek Başkanı ve Aydın Hedef Gazetesi imtiyaz Sahibi Bülent Akgün, Nazilli Gazeteciler Cemiyeti Başkanı ve Aydın Ses Gazetesi Yazı İşleri Müdürü Ümit Özmen, AK Parti Geçtiğimiz dönem Aydın Milletvekillerinden Gültekin Kılınç, AK Parti Nazilli ilçe Başkanı Beyazıt ve yönetim Kurulu üyeleri, daire müdürleri, STK temsilcileri, yakınları ve çok sayıda seçkin davetli mutlu çifti yalnız bırakmadı.

Güleken ile Uçar muhteşem düğünle evlendi

Düğün merasiminde nikah şahitliklerini Nazilli Belediye Başkanı Kürşat Engin Özcan ile birlikte toplamda 6 kişi yaptı. Düğünün en mutlu çifti Fatma Tuğba ve Şanser Uçar nikah memurunun sorusuna en yüksek sesle evet diyerek bir ömür boyu mutluluğa evet dediler.

Nikah merasiminin ardından çalan birbirinden güzel şarkılar eşliğinde mutlu çift davetliler geç saatlere kadar gönüllerince eğlendiler.

 

ResimLink - Resim Yükle ResimLink - Resim Yükle
Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Sponsorlu Bağlantılar
  • ÇOK OKUNAN
  • YENİ
  • YORUM