Haberleraydın.com
Aydın'ın en özgün haber sitesi

ResimLink - Resim Yükle
İğrenç olay baba öz kızına cinsel istismardan tutuklandı

İğrenç olay baba öz kızına cinsel istismardan tutuklandı

Aydın da iğrenç olay baba öz kızına cinsel istismardan tutuklandı

AYDIN’ın Karpuzlu ilçesinde ineklerini sağmak için evinin arkasındaki ahıra giden ve bir daha geri dönmemesi üzerine ailesinin kayıp başvurusunda bulunduğu Ö. K. (17), 64 gün sonra bulunup devlet korumasına alındı. Ö.K., ifadesinde babasının evli olan ablasına cinsel saldırıda bulunduğunu bu yüzden kendisine de bulunabileceğini düşündüğü için evden kaçtığını söyledi. Gözaltına alınan baba E.K. tutuklandı.

Aydın da iğrenç olay baba öz kızına cinsel istismardan tutuklandı
Aydın da iğrenç olay baba öz kızına cinsel istismardan tutuklandı

Aydın Karpuzlu Tekeler Mahallesi’nde çiftçilik ve besicilikle geçimini sağlayan ailenin 5 çocuğundan Ö.K., 3 Ağustos‘ta saat 19.00 sıralarında inekleri sağacağını söyleyerek evlerine 20 metre mesafedeki ahıra gitti. Aradan uzun süre geçmesine rağmen kızı dönmeyince baba E.K., ahıra kızını aramay gitti ancak kızını bulamadı. Gidebileceği yerlere bakmasına rağmen kızına ulaşamayan baba, bir gün sonra jandarmaya gidip kayıp başvurusunda bulundu.

Video çekerek, yardım çağrısında bulunan E.K., haber alamadığı kızının bir an önce bulunmasını istedi. Kızının hayatından endişe ettiğini belirten baba, “Kızım adeta sır oldu. 5 gündür aramadığımız yer kalmadı. Yerin dibine de girse onu bulacağım. Bu savaşa devam edeceğim. Anne ve babası olarak bu günleri yaşamak zorunda değiliz. Kızım, çık ortaya, seni bekliyorum. En kısa zamanda bulunmanı ve geri dönmeni istiyorum. Diken üstünde yaşıyorum. Öldün mü kaldın mı, sağ mısın onu da bilmiyoruz. Bizim günahımız neydi. Onu gören veya yerini bilen biri varsa vatandaş olarak görevini yerine getirerek, bize haber versin. 5 gündür uyku uyumadım. Aç, susuz hayatta kalmaya çalışıyorum. Hayatımız alt üst oldu. Bu insanlarda nasıl vicdan var ‘ Kızım daha 17 yaşında, nasıl rahat uyuyorsunuz. Anneyi, babayı hiç düşünmüyor musunuz ? Kaçtı mı, kaçırıldı mı, onu da bilmiyoruz. Kızım ortaya çık veya bize bir ışık yolla. Yetkililerden kızımın bulunması için destek bekliyorum” diyerek çağrıda bulunmuştu.

Aydın da iğrenç olay baba öz kızına cinsel istismardan tutuklandı
Aydın da iğrenç olay baba öz kızına cinsel istismardan tutuklandı

KIZININ İFADESİNİN ARDINDAN TUTUKLANDI 

Kayıp olan Ö.K., 64 gün sonra, Tekeler‘e 3 kilometre mesafedeki başka bir mahallede kaldığı evde jandarma tarafından bulundu. Ö.K., jandarmadaki ifadesinde babasının evli olan ablasına cinsel saldırıda bulunduğunu kendisine de bulunacağını düşündüğünü ve bu yüzden evden kaçtığını söyledi. 

Genç kızın ifadesinden yol çıkan jandarma baba E.K.’yi gözaltına aldı. Jandarmanın ifadesine başvurduğu abla H.A. da babasının kendisine cinsel saldırıda bulunduğunu anlattı. Jandarmadaki işlemlerinin ardından bugün adliyeye sevk edilen baba E.K., çıkarıldığı mahkemece tutuklandı. Ö.K. ise ailesine teslim edilmeyip 18 yaşından küçük olduğu için devlet korumasına alındı.

Kaynak: Haber Merkezi

ResimLink - Resim Yükle ResimLink - Resim Yükle
Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Sponsorlu Bağlantılar
  • ÇOK OKUNAN
  • YENİ
  • YORUM