Aydın Büyükşehir Belediyesi tarafından İncirliova’nın Sandıklı Mahallesinde yapılan yol yenileme çalışmalarında iddiaya göre işi yapan firma içme suyu ve lağım boruları zarar verdi. Yollar göle döndü.
Aydın Büyükşehir Belediyesi Sandıklı Mahallesi yolunda yapılan çalışmalarda içme suyu ve lağım boruları zarar gördü. Akan sular ise adeta yolları göle çevirdi. Sular bazı evlerin bahçesine kadar doldu. Yoldan geçen araçlar ise göle dönen yollardan geçmekte zor anlar yaşadı. Yol yapımı sırasında yaşanan bu manzara ise vatandaşların tepkilerine neden olurken, ekiplerin daha dikkatli çalışmasını isteyen vatandaşlar yolunda bir an önce bitirilmesini söyledi.