İncirliovalı Muhtarların Başkanı güven tazeledi

İncirliovalı Muhtarların Başkanı güven tazeledi

Son Güncelleme: Whatsapp

AYDIN’ın İncirliova İlçesi Muhtarlar Derneği 3’üncü Olağan Genel Kurulunda yeniden aday olan Atatürk Mahalle Muhtarı Mukadder Yüksel, yeniden kazanarak güven tazeledi.

İncirliovalı Muhtarların Başkanı güven tazeledi
İncirliovalı Muhtarların Başkanı güven tazeledi

İncirliova Belediyesi Kültür Park‘ta Olağan Genel Kurula İncirliova Belediye Başkanı Aytekin Kaya, Ziraat Odası Başkanı Ali Kaykı, mevcut ve eski muhtarlar katıldı.
Divan başkanlığını Ziraat Odası Başkanı Kaykı’nın üstlendiği genel kurulda, mevcut Başkan Mukadder Yüksel adaylığında tek liste ile seçime gidildi. Genel kurula katılan mevcut ve eski muhtarların tamamının oyunu alan Yüksel, güven tazeledi.

İncirliova Muhtarlar Derneği’nde yeniden göreve seçilen Mukadder Yüksel, “Derneğimiz 2014 yılında kuruldu. O yıldan bu yana üçüncü genel kurulumuzu gerçekleştirdik. Görev yaptığımız dönemlerde, muhtarlarımızla birlik ve beraberlik içerisinde çalıştık. Onların sorunlarını çözmek, taleplerini yerine getirmek için elimizden geleni yaptık. Bu anlamda yerel yönetimler, kamu kurum ve kuruluşları ile iş birliği içerisinde hareket ettik. Bundan önce olduğu gibi bundan sonra da muhtarlarımızın haklarını her ortamda savunmaya devam edeceğiz. Bizlere güvenip, göreve seçen tüm muhtarlarımıza minnettarız” dedi. Yüksel, genel kurul için kendilerine yer veren Belediye Başkanı Kaya’ya da teşekkür etti.

İncirliovalı Muhtarların Başkanı güven tazeledi
İncirliovalı Muhtarların Başkanı güven tazeledi

Muhtarları meclis üyesi gibi gördüğünü belirten Başkan Kaya da, muhtarlarla iş birliği içerisinde mahallelere hizmet etmeye devam edeceklerini söyledi. Kaya, Başkan Yüksel ile yönetim ve denetim kurullarına görevlerinde başarılar diledi.

YÖNETİM VE DENETİM KURULLARI

Yüksel başkanlığındaki Yönetim Kurulu Tuncay Yıldızer, Ali Şahin, İsmail Akça, İbrahim Altıntaş, Mehmet Demiray ve Hüseyin Kayır’dan oluştu. Denetim Kurulu’na da Davut Noyan, Murat Arslan ve Ayhan Bilici seçildi.

ResimLink - Resim Yükle

İLK YORUMU SİZ YAZIN

Hoş Geldiniz

Üye değilmisiniz? Kayıt Ol!

Hemen Hesabını Oluştur

Zaten bir hesabın mı var? Giriş Yap!

Şifrenizi mi Unuttunuz

Kullanıcı adınızı yada e-posta adresinizi aşağıya girdikten sonra mail adresinize yeni şifreniz gönderilecektir.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.