Haberleraydın.com
Aydın'ın en özgün haber sitesi

İncirliovalılar yürüyüş yolunu heyecanla bekliyor

İncirliovalılar yürüyüş yolunu heyecanla bekliyor

İncirliova Belediyesi tarafından Aydın-İzmir Karayolu kenarında yapılan yürüyüş yolu projesinde sona gelindi. Çalışmaları yerinde inceleyen Belediye Başkanı Aytekin Kaya, projede sona yaklaşmalarının sevincini yaşadığını söyledi.

İncirliovalılar yürüyüş yolunu heyecanla bekliyor
İncirliovalılar yürüyüş yolunu heyecanla bekliyor

Aydın-İzmir karayolunda kenarında İncirliova Belediyesi tarafından yapımı süren yürüyüş yolunda da incelemelerde bulunan Belediye Başkanı Aytekin Kaya, birim amirlerinden de bilgi aldı. 4 kilometre olarak planlanan ve ilçenin doğusundan başlayıp, batısına kadar devam edecek yürüyüş yolunda aydınlatma lambası ve çevre düzenlemesi de yapılacak.

Büyüyen nüfusla birlikte sosyal alanlara olan ihtiyacın da arttığını dile getiren Kaya, “Yürüyüş yolunun ilçemizde olmayışı, giderek büyüyen ilçemizin büyük sorunları arasındaydı. Göreve geldiğimiz günlerde planladığımız projenin hayata geçirilmesiyle başladığımız projede, sona yaklaşmamızın mutluluğunu yaşıyoruz. Pandemi döneminin sona ermesiyle birlikte vatandaşlarımızın sağlık ve huzur içerisinde spor yapabilecekleri, yürüyebilecekleri güzel bir sosyal alan kazandırmış olacağız. Yakın zamanda aydınlatma direkleri dikilecek ve çevre düzenlemesi yapılacak. Şimdiden hayırlı olmasını diliyorum.”

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Sponsorlu Bağlantılar
reklam
  • ÇOK OKUNAN
  • YENİ
  • YORUM