Haberleraydın.com
Aydın'ın en özgün haber sitesi

İnek sağımına gitti, bir daha geri dönmedi

İnek sağımına gitti, bir daha geri dönmedi

ResimLink - Resim Yükle

AYDIN’ın Karpuzlu İlçesinde 17 yaşındaki Özlem Kuru, inekleri sağmak için gittiği ahırdan bir daha geri dönmedi. 3 günden beri bulunamayan genç kızı ailesi her yerde arıyor.

İnek sağımına gitti, bir daha geri dönmedi
İnek sağımına gitti, bir daha geri dönmedi

Kırsal Tekeler Mahallesinde çiftçilik ve hayvancılık yaparak geçimini sağlayan 5 çocuklu Kuru ailesinin en küçüğünün büyüğü olan Özlem Kuru, 3 Ağustos Pazartesi günü saat 19:00 sıralarında inekleri sağım yapacağını söyleyerek ahıra gitti. Saatler geçip eve dönmeyen kızını merak eden baba Ercan Kuru ahıra bakmaya gittiğinde kimsenin olmadığını gördü. Çevreye ve komşularına gidebileceğini düşünerek kızını arayan baba onu hiçbir yerde bulamadı. Salı günü sabah saatlerinde ise jandarmaya giderek kızının kayıp olduğu ihbarında bulundu. Jandarma kaybolan kızı aramaya çalışmalarına başlarken, aile ise kızlarının bulanması için çaba sarfediyor.

“BİR ANDA ORTADAN KAYBOLDU”  

Kızının bir an önce bulunmasını isteyen baba Ercan Kuru, “İnek sağımına gidiyorum dedi bir daha geri dönmedi. Sır oldu ortadan kayboldu. 3 günden beri aramadığımız yer kalmadı. Hayatından endişe ediyoruz. Jandarmaya kayıp başvurusunda bulunduk arama çalışmaları devam ediyor. Bir an önce bulunmasını istiyoruz. Gören ve yerini bilenlerinin jandarmaya veya bize bildirmelerini insanlık namına istiyoruz. 3 gündür ne uyku uyuduk nede bir şey yedik. Hayatımız alt üst oldu. Neredesin kızım çık ortaya” diye seslendi.

Kaynak: Haber Merkezi

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Sponsorlu Bağlantılar
reklam
  • ÇOK OKUNAN
  • YENİ
  • YORUM