Aydın İl Jandarma Komutanlığı Jandarma Teşkilatının Kuruluşunun 183’üncü kuruluş Yıldönümü nedeniyle Bey Camiinde şehitler anısına Kuran-ı Kerim tilaveti ve lokma hayrı yaptı.
![Jandarmadan şehitler anısına lokma hayrı 8 Jandarmadan şehitler anısına lokma hayrı](https://www.haberleraydin.com/wp-content/uploads/2022/06/WhatsApp-Image-2022-06-17-at-16.20.30-1024x683.jpeg)
Aydın İl Jandarma Komutanlığı Jandarma Teşkilatının Kuruluşunun 183’üncü kuruluş Yıldönümü nedeniyle düzenlenen etkinlikler kapsamında Bey Camiinde Cuma namazına müteakip şehitler anısına Kuran-ı Kerim tilaveti ve lokma hayrı yaptı. Etkinliğe İl Jandarma Komutanı Kıdemli Albay Macit Engin, İl Emniyet Müdürü Ahmet Suat Ekici ile jandarma personeli ve çok sayıda vatandaş dualar eşliğinde şehitleri andı.
![Jandarmadan şehitler anısına lokma hayrı 12 Jandarmadan şehitler anısına lokma hayrı](https://www.haberleraydin.com/wp-content/uploads/2022/06/WhatsApp-Image-2022-06-17-at-16.20.30-1-1024x683.jpeg)
![Jandarmadan şehitler anısına lokma hayrı 13 Jandarmadan şehitler anısına lokma hayrı](https://www.haberleraydin.com/wp-content/uploads/2022/06/WhatsApp-Image-2022-06-17-at-16.20.29-1024x683.jpeg)