Aydın’ın Karacasu İlçesinde kar yağışının hayatı olumsuz yönde etkilemesi nedeniyle eğitimin 6 Şubat günü 1 gün tatil edildiği duyuruldu.
![Karacasu’da eğitime kar tatili 10 Karacasu’da eğitime kar tatili](https://www.haberleraydin.com/wp-content/uploads/2023/02/WhatsApp-Image-2023_02_05-at-224454.jpeg)
Karacasu Kaymakamlığından yapılan duyuruda; “İlçemizdeki kar yağışının ulaşımda olumsuzluklara neden olabileceği değerlendirildiğinden önleyici tedbir olarak 6 Şubat 2023 Pazartesi günü 1 gün süreyle ilçe merkezi ve kırsal mahallemizde bulunan tüm eğitim kurumlarında eğitim-öğretime ara verilmesine, engelli ve hamile olan kamu çalışanlarımızın idari izinli sayılmasına karar verilmiştir” ifadeleri kullanıldı.