Aydın’da akşam saatlerinde etkili olan yağışla birlikte toz bulutları birçok ilçeyi de etkisi altına aldı.
![Kentin üstünü toz bulutu kapladı 8 Kentin üstünü toz bulutu kapladı](https://www.haberleraydin.com/wp-content/uploads/2022/06/Aydini-yagmurla-birlikte-toz-bulutu-kapladi-3-1024x576.jpg)
Aydın’da saat 19.30 sıralarında doğu ilçelerinden başlayan yağmur rüzgarında etkisiyle Efeler, İncirliova, Germencik, Söke ve Koçarlı ilçelerini toz bulutu oluşturarak kapladı. Yaklaşık bir saat süren yağmur ve toz bulutları nedeniyle vatandaşlar evlerine kapandı. Gökyüzünün toz bulutlarıyla kapandığını gören bazı vatandaşlar ise cep telefonu ile o anları görüntüledi. Bazı vatandaşlar ise otomobillerinin üzerini brandalarla kapatarak olası bir dolu yağışına karşı koruma altına aldı.
![Kentin üstünü toz bulutu kapladı 10 Kentin üstünü toz bulutu kapladı](https://www.haberleraydin.com/wp-content/uploads/2022/06/Aydini-yagmurla-birlikte-toz-bulutu-kapladi.jpg)