AYDIN’ın İncirliova ilçesinde bir süre önce koronavirüse yakalanan Kıbrıs Gazisi Şükrü Yüksel (67), tedavi gördüğü hastanede hayatını kaybetti.
İncirliova’nın Cumhuriyet Mahallesi’nde yaşayan ve bir süre önce koronavirüse yakalanan 2 çocuk babası Kıbrıs Gazisi Şükrü Yüksel tedavi gördüğü Aydın Devlet Hastanesi’nde yaşamını yitirdi. Yüksel için evinin önünde cenaze töreni düzenlendi.
![Kıbrıs Gazisi koronavirüse yenildi 11 Kıbrıs Gazisi koronavirüse yenildi](https://www.haberleraydin.com/wp-content/uploads/2021/11/6-5.jpeg)
Düzenlenen törene İncirliova Belediye Başkanı İYİ Parti’li Aytekin Kaya, İlçe Jandarma Komutanı Ahmet Kurt ile yakınları katıldı. Yüksel’in cenazesi evinin önünden helallik alındıktan sonra ilçe mezarlığında toprağa verildi.