Haberleraydın.com
Aydın'ın en özgün haber sitesi

‘Kimse beni sevmedi’ diye mektup yazıp intihar etti

‘Kimse beni sevmedi’ diye mektup yazıp intihar etti

İZMİR’de yaşayan Aydınlı Yunus Gezer (28), “Bu bir intihar mektubudur. Öncellikle sorumlusu asla bir kişi değildir. Herkestir. Bunun böyle olmasını istemezdim. Çok denedim gerçekten çok denedim ama yıllardır başaramadım. Kimse beni sevmedi” diye mektup bırakarak yaşamına son verdi.

‘Kimse beni sevmedi’ diye mektup yazıp intihar etti
‘Kimse beni sevmedi’ diye mektup yazıp intihar etti

Aslen Aydınlı olan Yunus Gezer, Manisa Celal Bayar Üniversitesini tamamladıktan sonra İzmir’de özel bir şirkette çalışmaya başladı. 03 Ocak günü, “Bu bir intihar mektubudur. Öncellikle sorumlusu asla bir kişi değildir. Herkestir. Bunun böyle olmasını istemezdim. Çok denedim gerçekten çok denedim ama yıllardır başaramadım. Kimse beni sevmedi. Sevgiden başka bir şey istemedim. Herkes bir avuç sevgiyi esirgedi benden. Sakın bunun bir anda alınmış bir karar olduğunu düşünmeyin. Hayattaki son ümidim 3 Ocak Pazartesi tükendi.

Ümidimi çalanları bir avuç sevgiyi benden esirgeyenleri asla affetmeyeceğim. Tekrar belirtmek istiyorum. Herhangi bir uyuşturucu veya alkol etkisinde değilim. Tamamen hür irademle aldım bu kararı. Arkamdan sakın zaten psikolojisi bozuktu demeyin, gayet yerinde. Hakkımı kimseye helal etmiyorum. Kimse de bana etmesin” diye mektup yazarak sosyal medya hesabından paylaştı. Sosyal medya hesabında intihar mektubunu gören Gezer’in arkadaşları durumu polise bildirdi. Belirlenen adrese gelen polis ve sağlık ekipleri eve girdiklerinde Yunus Gezer’in hayatını kaybettiğini belirledi.  

AYDIN’DA TOPRAĞA VERİLDİ

Gezer’in mektupla bıraktığı not sosyal medyada büyük yankı uyandırdı. Acı olayın duyulmasıyla yakınları ve arkadaşları büyük üzüntü yaşadı. Gezer’in cenazesi Efeler İlçesi Kemer Mezarlığında toprağa verildi. İntihar büyük yankı uyandırdı.

Sosyal Medyada Paylaşın:
Etiketler:
Aydın haberleri izmir

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Sponsorlu Bağlantılar
reklam
  • ÇOK OKUNAN
  • YENİ
  • YORUM