Haberleraydın.com
Aydın'ın en özgün haber sitesi

Kızı kaybolan babadan duygulandıran çağrı

Kızı kaybolan babadan duygulandıran çağrı

ResimLink - Resim Yükle

AYDIN’ın Karpuzlu ilçesinde, ineklerini sağmak için evlerinin arkasındaki ahıra giden 17 yaşındaki Özlem Kuru ‘dan 5 gündür haber alınamıyor. Ercan Kuru, çektiği videoda, “Diken üstünde yaşıyorum. Ödlümü kaldımı bilmiyorum” diyerek yardım istedi.

Kızı kaybolan babadan duygulandıran çağrı
Kızı kaybolan babadan duygulandıran çağrı

Karpuzlu ilçesinin kırsal Tekeler Mahallesi’nde çiftçilik ve hayvancılık ile geçimini sağlayan Kuru Ailesi’nin 5 çocuğundan biri olan Özlem Kuru, 3 Ağustos Pazartesi günü saat 19.00 sıralarında inekleri sağacağını söyleyerek evlerine 20 metre mesafedeki ahıra gitti. Aradan uzun süre geçmesine rağmen kızının dönmemesi üzerine merak eden Ercan Kuru, ahıra gittiğinde kızını bulamadı. Gidebileceği yerlere bakmasına rağmen kızını bulamayan Kuru, ertesi sabah jandarmaya gidip, kayıp başvurusunda bulundu.5 günden beri hiçbir haber alamadığı kızı için video çekerek çağrı yapan acılı baba kızının bir an önce bulunmasını istedi.

“5 GÜNDÜR GÖZÜMÜZE UYKU GİRMİYOR”

Jandarma, genç kızın bulunması için bölgede çalışma başlattı. Kızının hayatından endişe ettiğini belirten Ercan Kuru, “Özlem, adeta sır oldu. 5 gündür aramadığımız yer kalmadı. Yerin dibinede girse onu bulacağım. Bu savaşa devam edeceğim. Biz anne baba olarak bu günleri yaşamak zorunda değiliz. Kızım çık ortaya seni bekliyorum. En kısa zamanda bulunmasını ve geri dönmesini istiyorum. Diken üstünde yaşıyorum. Ödlümü kaldımı sağmı onuda bilmiyoruz. Bizim günahımız neydi. Onu gören veya yerini bilen bir vatandaş olarak görevini yerine getirerek bize haber versin. 5 gündür uyku uyumadım. Aç susuz hayatta kalmaya çalışıyorum. Hayatımız alt üst oldu. Bu insanlarda nasıl vicdan var kızım daha 17 yaşında nasıl rahat uyuyorsunuz. Anneyi babayı hiç m, düşünmüyormusunuz. Katçımı kaçırıldımı onuda bilmiyoruz. Kızım ortaya çık veya bize bir ışık yolla. Yetkililerden kızımın bulunması için destek bekliyorum” dedi.

Kaynak: Haber Merkezi

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Sponsorlu Bağlantılar
reklam
  • ÇOK OKUNAN
  • YENİ
  • YORUM