Haberleraydın.com
Aydın'ın en özgün haber sitesi

Koçarlı’da sokak ve cadde yenileniyor

Koçarlı’da sokak ve cadde yenileniyor

Aydın’ın Koçarlı İlçe Belediye Başkanı Nedim Kaplan’ın girişimleri sonucunda bu dönem ilçenin altyapısını yenileme ve geliştirme amacıyla önemli adımlar atıldı. Bu çerçevede, ASKİ, ADM Elektrik, Telekom ve Doğalgaz gibi temel hizmet sağlayıcılarının iş birliğiyle altyapı sistemlerinin kurulmasının ardından sokak ve caddelerin yenilenmesi için de çalışma başlatıldı. Koçarlı Belediye Başkanı Kaplan, ilçedeki altyapı projelerinin tamamlanmasının ardından […]

ResimLink - Resim Yükle

Aydın’ın Koçarlı İlçe Belediye Başkanı Nedim Kaplan’ın girişimleri sonucunda bu dönem ilçenin altyapısını yenileme ve geliştirme amacıyla önemli adımlar atıldı. Bu çerçevede, ASKİ, ADM Elektrik, Telekom ve Doğalgaz gibi temel hizmet sağlayıcılarının iş birliğiyle altyapı sistemlerinin kurulmasının ardından sokak ve caddelerin yenilenmesi için de çalışma başlatıldı.

Koçarlı’da sokak ve cadde yenileniyor

Koçarlı Belediye Başkanı Kaplan, ilçedeki altyapı projelerinin tamamlanmasının ardından başlayan sokak ve cadde yenileme çalışmalarının önemini vurgulayarak, Koçarlı’nın modern bir çehre ile ikinci yüzyıla hazırlandığını dile getirdi.

Koçarlı’da sokak ve cadde yenileniyor

Sokak ve cadde yenileme projeleriyle ilçede yaşayan vatandaşlara daha iyi bir yaşam kalitesi sunma amacı taşıdıklarını belirten Kaplan, ayrıca çalışmaların kış şartlarının bastırmadan önce tamamlanmasının planlandığını da açıkladı.

Koçarlı’da sokak ve cadde yenileniyor

Başkan Kaplan’ın talimatıyla yürütülen halihazırdaki sokak ve cadde yenileme çalışmaları, ilçenin genel görünümünü iyileştirmenin yanı sıra, alt yapı hizmetlerinde de önemli bir iyileşme sağlamayı amaçlıyor. Bu sayede, Koçarlı halkı daha iyi elektrik, su, doğalgaz ve iletişim hizmetleri gibi temel gereksinimlerini daha güvenilir ve etkin bir şekilde karşılayabilecek.

ResimLink - Resim Yükle ResimLink - Resim Yükle
Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Sponsorlu Bağlantılar
  • ÇOK OKUNAN
  • YENİ
  • YORUM