Haberleraydın.com
Aydın'ın en özgün haber sitesi

Koltukta oturmaya değil, esnafın derdine çare olmaya geliyoruz

Koltukta oturmaya değil, esnafın derdine çare olmaya geliyoruz

İncirliova Esnaf ve Sanatkarlar Odası Genel Kurulu seçimlerine haftalar kala adaylığını açıklayan Ercan Uçak, “Koltukta oturmaya değil, esnafın derdine çare olmaya geliyoruz. Yönetim olarak her zaman esnafın yanında olup, çözülemeyen dertlerine çare bulacağız” dedi.

İncirliova Esnaf ve Sanatkarları Odası Genel Kurulu Ocak ayında yapılacak. Tekrar Oda Başkanlığına aday olduğunu duyuran mevcut başkan Ali Sütsever’in karşısına İncirliova’nın sevilen esnaflarından Sanayide yıllardan beri döşemecilik yapan Ercan Uçak çıktı. Çalışmalara hızlı bir şekilde başlayan ve yönetimini ise yıpranmamış isimlerden oluşturan Uçak, ilçede büyük yankı uyandırdı. Esnafların umudu olan Ercan Uçak, “Esnaf ve Sanatkarlar Odası diğer STK’lara oranla ilçede çok büyük bir güçtür. Bu gücü oda olarak iyi kullanabilirsek, hepimiz daha güçlü oluruz. Sadece yıllık aidat toplayarak oda yöneticiliği yapmayacağız. Her konuda esnaflarımızın yanında olacağız” dedi.

“ESNAFLAR BİR İLÇENİN BEL KEMİĞİDİR”

“Esnaflar bir ilçenin ekonomisini belirler” diyen Uçak, “Esnaflar bir ilçenin bel kemiğidir. İyi bir yönetimler tüm esnaflar birlik olacağız. Üyelerimiz arasındaki ayrımcılığı kaldırıp herkese eşit hizmet vereceğiz. Sivil toplum kuruluşları ve esnafımız ile barışık olacağız. Taraf ve bertaraf olayını sonlandıracağız. Dürüst şeffaf ve hesap vermeyi bilen bir yönetim olacağız. Üyelerimizi sıkıntıları ile alakalı çözüm üretmek, problemlerini gidermek ana hedefimiz olacaktır. Esnaf ve Sanatkarlar Odasının var oluş ilkesi olan sıkıntıya düştüğü her konuda kamu kurum ve kuruluşları karşısında esnafın temsilcisi olacağız.

Kayıtsız olarak çalışanların denetimlerini sıklaştırarak esnafımızın menfaatlerini koruyacağız. Mesleki eğitim okulu ve çıraklık eğitim merkezi ile görüşmeler sağlayarak etajer öğrenci alınmasını sağlayacağız. Periyodik olarak esnaf ziyaretleri yaparak dilek ve temennilerini dinleyerek, çözüm odaklı çalışacağız. Esnaflarımızın dış pazarlarda da haklarını savunacağız. Sloganımız olan koltuk değil hizmet için varız” dedi.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Sponsorlu Bağlantılar
reklam
  • ÇOK OKUNAN
  • YENİ
  • YORUM