Haberleraydın.com
Aydın'ın en özgün haber sitesi

Küçük Düzyol, erkekliye ilk adımı attı

Küçük Düzyol, erkekliye ilk adımı attı

Aydın’ın İncirliova İlçesinde elektronik üzerine esnaflık yapan Ozan ve Hilal Düzyol’un oğlu İbrahim Eren Düzyol, Kültür Park’ta yapılan sünnet organizasyonu ile erkekliğe il adımı atmanın mutluluğunu yaşadı. Kültür Park’ta yapılan sünnet organizasyonunda erkekliğe ilk adımı atan İbrahim Eren Düzyol’un ailesi davetlileri girişte karşıladı. Sünnet organizasyonuna İncirliova Belediye Başkanı Aytekin Kaya, Germencik Belediye Başkanı Fuat Öndeş, […]

ResimLink - Resim Yükle

Aydın’ın İncirliova İlçesinde elektronik üzerine esnaflık yapan Ozan ve Hilal Düzyol’un oğlu İbrahim Eren Düzyol, Kültür Park’ta yapılan sünnet organizasyonu ile erkekliğe il adımı atmanın mutluluğunu yaşadı.

Küçük Düzyol, erkekliye ilk adımı attı

Kültür Park’ta yapılan sünnet organizasyonunda erkekliğe ilk adımı atan İbrahim Eren Düzyol’un ailesi davetlileri girişte karşıladı. Sünnet organizasyonuna İncirliova Belediye Başkanı Aytekin Kaya, Germencik Belediye Başkanı Fuat Öndeş, Aydın Gazeteciler Cemiyet Başkanı Ferdi Uzun’un yanı sıra çok sayıda davetli katılım gösterdi. Ozan ve Hilal Düzyol çifti ise davetlilerle yakından ilgilendi. Davetliler ise Düzyol ailesini tebrik etti.

Küçük Düzyol, erkekliye ilk adımı attı

ResimLink - Resim Yükle ResimLink - Resim Yükle
Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Sponsorlu Bağlantılar
  • ÇOK OKUNAN
  • YENİ
  • YORUM