Zoroğlu İncirliova Belediyespor Play-Off maçında kendi sahasında karşılaştığı Kuyucakspor’u 5-0 yenerek grupta puanını 9’a çıkararak liderlik koltuğuna oturdu.
![Laleler vitesi 5’e taktı, BAL’a koşuyor 8 Laleler vitesi 5’e taktı, BAL’a koşuyor](https://www.haberleraydin.com/wp-content/uploads/2023/04/340961431_1458004658278103_4338743196549975793_n-1024x683.jpg)
Bölgesel Amatör Lig’e (BAL) yükselmek için Play-Off grubunda 5’inci maçına çıkan Zoroğlu İncirliova Belediyespor, Kuyucakspor’u Cevdet Topçu, Recep Yılmaz, Süleyman Görgün, İbrahim Ateş ve Şükrü Çoban’ın golleriyle 5-0 mağlup etti. Aydınspor’un Kuşadası 1922’yi mağlup etmesiyle 1 puan farkla 9 puanla liderliğe oturdu. İncirliova Belediyespor hafta içinde kendi sahasında oynayacağı Aydınspor karşılaşmasından galip geldiği an BAL’a çıkma başarış gösterecek. Maçı Belediye Başkanı Aytekin Kaya’nın da aralarında bulunduğu binlerce taraftar izledi.
![Laleler vitesi 5’e taktı, BAL’a koşuyor 10 Laleler vitesi 5’e taktı, BAL’a koşuyor](https://www.haberleraydin.com/wp-content/uploads/2023/04/340863769_642029131068619_1577448318973206411_n-1024x683.jpg)