Haberleraydın.com
Aydın'ın en özgün haber sitesi

PTT Mübadele Servisi Ne Demek

PTT Mübadele Servisi Ne Demek

PTT kargo takip üzerinden kargo numaranızı yazarak kargonuzun nerede olduğunu arattığınızda bazen karşınıza “posta teslim bordrosu mübadele servisine geldi” gibi bir yazı çıkabilir. Mübadele servisine geldi ne demektir? Mübadele servisi ne demek? Bu uyarı kargonuzun evinize en yakın şubeye geldiğini ve uygun olunan en kısa zamanda size ulaştırılmak üzere dağıtıma çıkacağı anlamına gelmektedir. PTT Cihet […]

ResimLink - Resim Yükle

PTT kargo takip üzerinden kargo numaranızı yazarak kargonuzun nerede olduğunu arattığınızda bazen karşınıza “posta teslim bordrosu mübadele servisine geldi” gibi bir yazı çıkabilir.

Mübadele servisine geldi ne demektir? Mübadele servisi ne demek?

Bu uyarı kargonuzun evinize en yakın şubeye geldiğini ve uygun olunan en kısa zamanda size ulaştırılmak üzere dağıtıma çıkacağı anlamına gelmektedir.

PTT Cihet listesine eklendi ne demek?

Bazen de kargonuzu takip sistemi üzerinden arattığınıza karşınıza ” cihet listesine eklendi” gibi bir ifade çıkabilir. Bu, kargonuzun aynı gün dağıtıma çıkmasının mümkün olmadığını ve bu yüzden ertesi gün dağıtıma çıkacak olan dağıtıcının dağıtım listesine eklendiğini ifade eder.

ResimLink - Resim Yükle ResimLink - Resim Yükle
Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Sponsorlu Bağlantılar
  • ÇOK OKUNAN
  • YENİ
  • YORUM