AYDIN’ın Kuyucak ilçesinde meydana gelen trafik kazasında öğrenci servisi ile bir kamyonet çarpıştı. Meydana gelen kazada öğrenci servisinin içerisinde bulunan 12 öğrenci ile bir görevli olmak üzere toplam 13 kişi yaralandı.
![Öğrenci servisi ile kamyonet çarpıştı: 13 öğrenci yaralandı 8 Öğrenci servisi ile kamyonet çarpıştı: 13 öğrenci yaralandı](https://www.haberleraydin.com/wp-content/uploads/2023/05/Ogrenci-servisi-ile-kamyonet-carpisti-13-ogrenci-yaralandi-4-1024x576.jpg)
Kaza, saat 16.00 sıralarında Aydın-Denizli Karayolu üzeri Kuyucak ilçesi yakınlarında meydana geldi. Arif İzgin Caddesinde Kara Yoluna çıkış yapan A.Ö. yönetimindeki 09 ACP 812 plakalı okul öğrenci servis minibüsü V.S. yönetimindeki 09 P 7365 plakalı kamyonet ile ışıklı kavşakta çarpıştı. Kazada 13 öğrenci yaralandı. İhbar üzerine olay yerine sağlık, itfaiye ve polis ekipleri sevk edildi. Kazada yaralana 13 öğrenciden 4’ü Kuyucak devlet Hastanesine 9 tanesi ise Nazilli Devlet hastanesine sevk edildi. Yaralıların hayati tehlikesinin olmadığı öğrenilirken, polis kazayla ilgili soruşturma başlattı.
![Öğrenci servisi ile kamyonet çarpıştı: 13 öğrenci yaralandı 12 Öğrenci servisi ile kamyonet çarpıştı: 13 öğrenci yaralandı](https://www.haberleraydin.com/wp-content/uploads/2023/05/Ogrenci-servisi-ile-kamyonet-carpisti-13-ogrenci-yaralandi-7-1024x678.jpg)